Skills-ArenaTrenerzy
Jarosław Grabarczyk

Trener Jarosław Grabarczyk

Jarosław Grabarczyk
Jarosław Grabarczyk
Jarosław Grabarczyk

Trener Skills-Arena, Coach ICC, Konsultant

Zawodowo trener, coach. Od 2007 roku konstruuje i wspiera działania rozwojowe ludzi, którzy w różnych obszarach tworzą firmy i organizacje biznesowe. W swojej pracy korzysta ze swoich doświadczeń jako praktyk biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Praca z ludźmi jest jego pasją. Od 5 lat prowadzi również terapię par i pracując z osobami uzależnionymi.

Pracuje głównie z menadżerami, oraz zespołami menedżerskimi, osobami zajmującymi się obsługą klientów. Jarosław prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii. Na warsztatach pracuje w oparciu o realne sytuacje i potrzeby Uczestników. Lubi łączyć pracę w oparciu o procesy grupowe z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi z obszaru moderacji. Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Akademii Szefa w ramach projektu Skills-Arena.

Zakres szkoleniowy

Inteligencja emocjonalna; Samoregulacja emocji; Zarządzanie emocjami; Radzenie sobie z trudnymi emocjami innych (współpracowników, pracowników, osób dla nas ważnych); Strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Współpracował z

otisabbvieallegroastra-zenecabama-europacersanitdozeuroglasgeneral-electricgillettegrupa-pracujhortexhphutchinsonikeairena-eriskghmmicrosoftnowa-era

Sprawdź moje kursy