Akademia szefa

Akademia szefa

Przejdziesz kompleksowy program wiedzy oraz trening umiejętności. Po ukończeniu zwiększysz swobodę działania i umocnisz pewność siebie w rozmaitych sytuacjach zawodowych. Kurs dla wszystkich, którzy na co dzień mierzą się z rolą szefa zespołu. Od Brygadzisty po Dyrektora!

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • reagowanie na niewłaściwe zachowanie,
  • nie zgadzanie się na zachowanie niepożądane,
  • rozmowa z maruderem,
  • rozmowa korygująco - wspierająca,
  • delegowanie zadań,
  • planowanie i organizacja zadania wg metodyki scrum,
  • rozmowa dyscyplinująca,
  • motywowanie i nagradzanie pracowników.

Ten kurs internetowy zawiera:

13h 46min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

Team Leader; Lider Zmian; Kierownik Zespołu; Naczelnik Wydziału; Brygadzista; Manager; Dyrektor; Właściciel Firmy - każdy, kto ma w hierarchii osoby bezpośrednio pod sobą, którym planuje, nadzoruje i ocenia ich pracę.

Opis kursu

Kurs „Akademia Szefa” jest kompleksowym projektem doskonalenia umiejętności menedżerskich. Porusza następujące zagadnienia: komunikacja nastawiona na współpracę, asertywność w roli lidera, rozwiązywanie konfliktów, motywowanie, inteligencja emocjonalna w pracy szefa oraz delegowanie i egzekwowanie. Zawartość merytoryczna całego kursu „Akademia Szefa” jest odpowiednikiem 12 do 14 dni szkoleniowych w modelu stacjonarnym. Uczestnik znajdzie tutaj 7 modułów, podzielonych na lekcje, zawierających równowartość 2 dni szkoleniowych. Każdy moduł kursu „Akademia Szefa” omawia inny obszar tematyczny dotyczący pracy szefa. Ponadto, w każdej lekcji uczestnik znajdzie ćwiczenia, scenki sytuacyjne oraz testy wiedzy. Po ukończeniu kursu „Akademia Szefa” lider, kierownik czy szef będzie sobie radzić znacznie swobodniej z różnymi zachowaniami i sytuacjami w praktyce. Przykładowo: będzie wiedział jak odmawiać, jak rozpoczynać współpracę z nowymi członkami zespołu, jak reagować na nieporozumienia pomiędzy pracownikami, jak zwracać uwagę koledze, który prywatnie jest kumplem, a zawodowo - podwładnym, jak poprawnie reagować na powtórne niewykonanie zadania na czas, itp.

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Jarosław Grabarczyk

Trener Skills-Arena, Coach ICC, Konsultant

Tomasz Antoszek

Trener Skills-Arena, Mediator biznesowy, Dr nauk prawnych, Psycholog

Magdalena Kaczmarek

Trener Skills-Arena, Praktyk

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat