Kariera Zespół Skills-Arena

Czym jest Skills-Arena?

Jesteśmy młodym zespołem, który w połączeniu z doświadczonymi trenerami tworzy z pasją programy szkoleniowe dla firm. Dostarczamy kompleksowe i efektywne rozwiązania, wykorzystując innowacyjne podejście. Naszą misją jest rozwijanie umiejętności i wiedzy naszych uczestników, pozwalając im skutecznie osiągać cele zawodowe w dynamicznym środowisku biznesowym.Napisz do nas

Miejsce, które powstało z myślą o Tobie i Twoim zespole

Witamy w Skills-Arena! Naszą misją jest dostarczanie kompleksowego wsparcia szkoleniowego, łącząc najlepsze praktyki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Duży nacisk kładziemy na warsztaty stacjonarne, ponieważ wierzymy, że praktyczne doświadczenie jest kluczowe dla efektywnego uczenia się. W ofercie mamy również szkolenia prowadzone online. Oprócz tego w spólnie z doświadczonymi trenerami stworzyliśmy nowoczesną platformę e-learningową, która pozwala na wykorzystanie różnorodnych metod edukacyjnych. Niezależnie od branży czy specyfiki działalności, nasz program szkoleniowy jest elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.Miejsce, które powstało z myślą o Tobie i Twoim zespole

Wspieramy rozwój firm oraz pracowników: warsztaty i szkolenia biznesowe

Skills-Arena powstała w styczniu 2022 roku, a za swoją siedzibę obrała malowniczy zakątek, jakim jest miasto Rzeszów. To miejsce powstania wynikało z pasji oraz zaangażowania Trenerów i właścicieli, którzy postanowili połączyć swoje bogate doświadczenie w branży szkoleniowej z zaawansowaną wiedzą z obszaru technologii informatycznych. Współpracując z wybitnymi trenerami oraz czerpiąc z bogatego zaplecza doświadczenia w dziedzinie IT, Skills-Arena szybko stała się innowacyjnym dostawcą szkoleń na polskim rynku.

Wartości, którymi się kierujemy

Dążymy do tego, aby Skills-Arena była nie tylko miejscem nauki, ale także inspirującym miejscem wymiany wiedzy i najlepszych praktyk. Zawsze stawiamy na jakość obsługi klienta. Wierzymy, że przyszłość biznesu wymaga nowoczesnych rozwiązań. Dlatego łączymy szkolenia face to face z multimedialną platformą, umożliwiającą dostęp do innowacyjnych narzędzi nauczania online. Nasze szkolenia obejmują zarówno videocasty, jak i interaktywne ćwiczenia, sesje 1-1 live z trenerami oraz grupowe warsztaty online lub stacjonarne.
Dostępnośćdzięki zróżnicowanym usługom jakie oferujemy, jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie
Wsparciewspieramy uczestników i zapewniamy im opiekę podczas całego procesu
Adaptacjadostosowujemy naszą ofertę, do potrzeb zmieniającego się rynku
Rozwójwierzymy w ciągły rozwój oraz jesteśmy otwarci na innowacje
Nowoczesnośćstosujemy nowoczesne metody nauki
Doświadczeniepolegamy na doświadczeniu oraz kompetencjach trenerów

Nieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działania

W Skills-Arena nieustannie rozwijamy się, korzystając z najnowszych technologii i trendów w obszarze e-learningu. Nasz zespół specjalistów dokładnie dopasowuje programy szkoleniowe do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość i skuteczność działań. Kładziemy również ogromny nacisk na warsztaty stacjonarne, ponieważ wierzymy, że praktyczne doświadczenie jest kluczowe dla efektywnego uczenia się Szkoląc innych sami nie możemy zapomnieć o nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Nieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działaniaNieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działaniaNieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działaniaNieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działaniaNieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działaniaNieustanny rozwój oraz innowacyjne podejście mottem naszego działania

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół i umów spotkanie, aby lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zademonstrujemy działanie platformy oraz pomożemy dobrać pakiet dostosowany do potrzeb Twoich oraz Twojej firmy.
Aleksandra Węgrzyn
Aleksandra Węgrzyn
Dyrektor ds. Sprzedaży
Rzeszów
Pełna pasji do rozwijania potencjału, nieustannie poszukująca motywacji dla Zespołu oraz inspiracji dla rozwiązań szkoleniowych.
Michał Konieczny
Michał Konieczny
Key Account Manager
Dolnośląskie
Doświadczenie i twórcze podejście, to najważniejsze atuty tego specjalisty. Po godzinach muzyk i zapalony rowerzysta górski.
Diana Chyła
Diana Chyła
Specjalista ds. Sprzedaży
Podkarpackie
W życiu ceni sobie indywidualne podejście, słucha aktywnie co masz do powiedzenia, z optymizmem i energią proponuje rozwiązania.
Anita Czech
Anita Czech
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Rzeszów
Taniec to pasja która daje jej radość. Lubi łapać flow podobnie jak w kontakcie z klientami.
Agnieszka Walczyk
Agnieszka Walczyk
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Rzeszów
Wsparcie sprzedaży to jej specjalność, a podróże to pasja, która dodaje koloru jej życiu.
Magdalena Malinowska
Magdalena Malinowska
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Rzeszów
Osobowość z nutką artyzmu, potrafi projektować przestrzeń, jak również kreować długofalowe relacje z klientami.
Miejsce dla Ciebie!

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy

Rzeszów, Polska
Aplikuj

Key Account Manager

Miejsce pracy

Poznań, Polska
Aplikuj

Praktykant / Praktykantka

Miejsce pracy

Rzeszów, Polska
Aplikuj

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Napisz do nas!

Lubisz wyzwania oraz poszukujesz miejsca pracy, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności? Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, pełni pozytywnej energii inspirujący się nawzajem. Jeśli chcesz być jego częścią, koniecznie prześlij nam swoje CV!
Wielkość pliku do 2MB, akceptowane formaty: pdf, jpg, png, doc, docx.