Skills-ArenaWarsztaty stacjonarne
Komunikacja i Współpraca
Komunikacja i Współpraca

Komunikacja i Współpraca

6-12 osób

2 dni

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Team Leader, Lider Zmian, Kierownik Zespołu, Naczelnik Wydziału, Brygadzista, Manager, Dyrektor, Właściciel firmy - każdy, kto ma w hierarchii, osoby bezpośrednio pod sobą, którym planuje, nadzoruje i ocenia ich pracę.

Opis warsztatów

Podczas szkolenia "Komunikacja i Współpraca" bazujemy na realnych sytuacjach wynikających z doświadczenia uczestników. Wierzymy, że wtedy jest większa energia i skłonność do rozwoju i zmiany. W pierwszej kolejności "zbieramy" trudne sytuacje, następnie analizujemy zachowania i najczęstsze problemy a na końcu szukamy rozwiązań dostosowanych do rzeczywistych potrzeb uczestników. Czasem żartujemy, prowokujemy, ale w bezpieczny psychologicznie sposób. Nie pouczamy uczestników, nie mówimy, co mają lub powinni zrobić. Pokazujemy i tłumaczymy z perspektywy wiedzy, opłacalność lub ryzykowność danego zachowania czy narzędzia.

Trenerzy w tym warsztacie

Jarosław Grabarczyk

Trener Skills-Arena, Coach ICC, Konsultant

Waldemar Szymecki

Trener Skills-Arena, Trener, Negocjator, Interim Manager

Adrian Janik

Trener Skills-Arena, Psycholog, Trener biznesu, Przedsiębiorca

Rafał Włosiński

Trener Biznesu

Zainteresował Cię ten warsztat online?

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty. Może masz inne pytania odnośnie naszych wydarzeń? Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.