Trener Adrian Janik

Adrian Janik
Adrian Janik
Adrian Janik

Trener Skills-Arena, Psycholog, Trener biznesu, Przedsiębiorca

Zawodowo trener biznesu, psycholog, konsultant i terapeuta organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Adrian zajmuje się wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne oparte o coaching narzędziowy i symulacje.

Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzędzia i standardy obsługi klienta.

Specjalizuje się w procesach rozwojowych dla szefów i liderów. Pomaga wypracowywać i osadzać efektywne standardy komunikacji, zarządzania i obsługi klienta. Zespołom i jednostkom dostarcza wiedzę i umiejętności związane z kompetencjami osobistymi, menadżerskimi, komunikacją, relacjami oraz zespołowością. Wspiera szefów i liderów w skutecznym pełnieniu ich roli, a przez to budowaniu samodzielnych i odpowiedzialnych zespołów. Wspiera organizacje w planowaniu i skutecznym wdrażaniu zmian.

Zakres szkoleniowy

Dobre Relacje, jako fundament zespołu (Znaki Rozpoznania), Motywacja i Motywowanie (praca metodą coachingu narzędziowego, potrzeby pracowników, spadek motywacji); Komunikacja budująca współpracę w sytuacjach trudnych; Dosprzedaż i negocjacje nastawione na współpracę; Narzędzia dla koordynatorów w ich codziennej pracy (branża logistyczna: umiejętność precyzyjnego ustalania zasad współpracy, asertywna odmowa, algorytm „od prośby do negocjacji”, praca z emocjami); Brygadzista Szefem (skuteczna komunikacja lidera).

Współpracował z

allegro_groupapartceneoikeamondelezorangeorlenpekaoprofimpzuverbicom