Skills-ArenaKursy online
Motywacja i motywowanie
Motywacja i motywowanie

Motywacja i motywowanie

Przekonasz się, że jednym z fundamentalnych zadań liderów jest motywowanie pracowników do działań, które dają korzyści dla nich samych i dla firmy. Dowiesz się, czym jest motywacja, jakich narzędzi należy użyć, aby zwiększyć ją wśród pracowników i co zrobić, aby tej motywacji nie stracić.

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • Umiejętność oceny motywacji w zespole oraz dopasowania interwencji do osoby
  • Umiejętność prowadzenia rozmów o motywacji pracownika, rozmowa z maruderem.

Ten kurs internetowy zawiera:

3h 9min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

Początkujący oraz doświadczeni liderzy, szefowie zespołów - od lidera do dyrektora.

Opis kursu

W trakcie kursu „Motywacja i motywowanie”, tematem przewodnim jest motywacja. Motywacja, motywowanie, angażowanie i zaangażowanie, efektywność, wywiązywanie się z obowiązków, wypełnianie zadań, premie, pensje, podwyżki i nagrody, pochwały to pojęcia, które krążą w głowie wokół hasła motywacja, często mając z nią niewiele wspólnego lub oddziałując zupełnie inaczej niż potocznie się o tym myśli. W ramach kursu „Motywacja i motywowanie”, naszą wspólną pracę nad tematem zaczniemy więc od wyjaśnienia sobie szczegółowo czym jest, a czym na pewno nie jest motywacja. Przyjrzymy się też w jakim zakresie, jako szefowie, mamy właściwie wpływ na to, że nasz pracownik jest zmotywowany.

W trakcie kursu „Motywacja i motywowanie” obalimy też kilka mitów na temat roli pieniędzy w pobudzaniu motywacji i motywowaniu. Poznasz też kilka przydatnych narzędzi w formie algorytmów prowadzenia trudnych rozmów. Dowiesz się jak rozmawiać z podwładnymi, o tym co ich motywuje. Przygotujesz się do interweniowania, gdy wyjątkowo marudny maruda podcina skrzydła innym osobom w zespole i poznasz sposób wręczania nagród podwładnym tak, aby poczuli się jak laureaci zasłużonego Oscara!

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Adrian Janik

Trener Skills-Arena, Psycholog, Trener biznesu, Przedsiębiorca

Kursy online o podobnej tematyce

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat