Trener Anna Krasnova

Anna Krasnova
Anna Krasnova
Anna Krasnova

Trener Skills-Arena, dr nauk o zarządzaniu, Trener

Zawodowo nauczyciel akademicki, naukowiec i trener. Doświadczenie w wymiarze ponad 2000 godzin dydaktyczno-szkoleniowych zdobyła przeprowadzając różnorodne zajęcia ze zróżnicowanymi grupami uczestników (od uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poprzez studentów i słuchaczy studiów podyplomowych po specjalistów i menedżerów). W pracy w obszarze “miękkiego” HR wspomaga się twardymi narzędziami.

Pracuje głównie z reprezentantami pokolenia Y i Z - najmłodszymi i najbardziej wymagającymi przedstawicielami rynku pracy. Bada ich potrzeby i oczekiwania, uczy zawodu HR-owca, a pracodawców przygotowuję do zarządzania takimi pracownikami. Uważa, że rozwój stanowi podstawę naszego życia, jednak aby osiągnąć sukces powinien on być celowy, gdyż “z kiełek dyni bakłażan nie urośnie” (japońskie przysłowie).

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu współczesnych metod rekrutacji i selekcji pracowników oraz budowania marki pracodawcy z wyboru w ramach projektu Skills-Arena.

Zakres szkoleniowy

Współczesne metody i narzędzia rekrutacji i selekcji pracowników; Projektowanie systemów poleceń pracowniczych; Adaptacja pracowników (onboarding, crossboarding, changeboarding, reboarding); Metodyka skutecznej derekrutacji; Corporate Alumni management (zarządzanie relacjami z byłymi pracownikami); Offboarding w realiach polskiego rynku pracy; Projektowanie wywiadów wyjściowych (exit interview); Projektowanie programów dobrowolnych odejść; Badanie potrzeb i opinii pracowników; Zarządzanie różnorodnością pracowników; Dedykowane programy ZZL (ambasadorskie, stażowe, rozwojowe); Szkolenia integracyjne i motywacyjne.

Współpracował z

fundacja-promocji-i-akredytacjifundacja-kobietweegre

Sprawdź warsztaty, które prowadzę