Skills-ArenaKursy online
Employer branding
Employer branding

Employer branding

Zapoznasz się z koncepcją świadomego budowania marki pracodawcy i o jej wartości. Nauczysz się mierzyć wartość marki pracodawcy, posługując się wskaźnikami i danymi służącymi do oceny efektów podejmowanych działań.

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • Oceny.
  • Analizy i budowanie projektów oraz działań rozwijających markę.

Ten kurs internetowy zawiera:

2h 13min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

Junior/specialist/MANAGER w takich działach jak: HR/marketing i PR

Opis kursu

W ramach kursu „Employer Branding” poznasz koncepcję budowania marki pracodawcy, łączące teorię z praktyką zarządzania i bazujące na wieloletnich doświadczeniach oraz błędach organizacji aspirujących do uzyskania pozycji pracodawcy z wyboru. Zakres tematyczny kursu „Employer Branding” obejmuje zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia świadomego kształtowania marki pracodawcy, praktyczne narzędzia wykorzystywane w procesie tworzenia strategii i przykłady konkretnych działań z tytułu Employer Branding. Dowiesz się, jaką wartość ma marka pracodawcy w kontekście prowadzenia działalności, jak mierzyć wartość marki, jakimi wskaźnikami i danymi się posługiwać, oceniając efekty podejmowanych działań. Poznasz archetypy i atrybuty pracodawcy, które pomogą zbudować właściwą strategię komunikacji czy propozycję wartości zatrudnienia. Nauczysz się projektowania programów z zakresu zarządzania personelem, stanowiące sprawdzone narzędzia kształtowania marki pracodawcy.

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Anna Krasnova

Trener Skills-Arena, dr nauk o zarządzaniu, Trener

Kursy online o podobnej tematyce

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat