Skills-ArenaKursy online
Wystąpienia publiczne
Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne

Nauczysz się budzić zaangażowanie wśród słuchaczy, mówić i przekazywać pozytywne oraz negatywne treści. Zapanujesz nad swoimi emocjami i gestami, a każde Twoje wystąpienie okaże się bezstresowe i efektywne.

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • Większa swoboda w przygotowaniu i poprowadzeniu publicznego przemówienia,
  • Radzenie sobie z tremą towarzyszącą w wystąpieniach publicznych.

Ten kurs internetowy zawiera:

2h 55min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

Dla wszystkich, którzy prezentują na spotkaniach projekty, usługi, wyniki, raporty. Użyteczny kurs dla każdego menadżera, team lidera czy projekt managera.

Opis kursu

Kurs „Wystąpienia publiczne” skupia się wokół umiejętności budowania poczucia własnej wartości i umiejętności jako prezentera. Od pokonywania stresu przez mierzenie się z budowaniem na szybko ciekawych pomysłów, aby następnie je przedstawić w interesujący i angażujący sposób.

W trakcie kursu „Wystąpienia publiczne” poznasz tajniki przygotowania się do wystąpienia publicznego zarówno od strony koncepcji i planu jak i aspektów technicznych. Nauczysz się skuteczniej kontrolować mowę ciała, mieć świadomość zarządzania odbiorcami w sposób świadomy i interesujący. „Wystąpienia publiczne” to kurs dla każdego potencjalnego prelegenta.

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Mariusz Walczak

Trener Skills-Arena

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat