Trener Tomasz Miler

Tomasz Miler
Tomasz Miler
Tomasz Miler

Coach przedsiębiorców, Trener, Autor podcastu: “Kaizen Miracle”, Autor książki: “Kaizen jak osiągać wielkie cele małymi krokami”

Zawodowo coach menedżerów, trener komunikacji i marginalnych zysków. Jest pasjonatem filozofi kaizen. Wie, że kaizen i małe kroki działają w życiu i w biznesie. Kaizen mówi – „Wykorzystuj to co masz. Nie szukaj daleko, szukaj koło siebie”. Pomaga znaleźć aktualne zasoby, dzięki którym menedżerowie i firmy zaczynają się szybciej rozwijać.

Pracuje głównie z menadżerami i przedsiębiorcami. Pomaga budować zaangażowane zespoły w oparciu o zaufanie i bezpieczeństwo psychologiczne. Tomasz chce, żeby jak najwięcej szefów firm (bez obaw i stresu) mogło wyjechać na zasłużone wakacje - bez telefonu przy uchu. W pracy z menedżerami wykorzystuje badania Master Person Analysis (MPA). Badania pomagają jeszcze mocniej wykorzystać ich predyspozycje zawodowe.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, aktywnego słuchania oraz marginalnych zysków.

Zakres szkoleniowy

Zarządzanie czasem (identyfikacja i wyeliminowanie własnych błędów w zarządzaniu sobą i zadaniami w czasie, sekret powiększania ilości czasu, prawidłowe określanie celów, skuteczne planowanie, radzenie sobie z własnymi nawykami, narzędzia usprawniające zarządzanie czasem); Jak nie tracić czasu wg Kazien (właściwa identyfikacja marnotrawstw, która przekłada się na zwiększenie efektywności w pracy i w życiu prywatnym).

Współpracował z

deloittepolitechnika-warszawskaakademia-ekonomiczna

Sprawdź moje kursy

Sprawdź warsztaty, które prowadzę