Nawyki

Nawyki

Zapewne zdarzyło ci się przynajmniej raz pomyśleć w stylu “fajnie by było zacząć biegać lub lepiej zorganizować swoją pracę”? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele skutecznych sposobów wdrażania nowych nawyków znajdziesz właśnie tutaj.

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • Umiejętność zaplanowania, wdrożenia i utrzymania nowego nawyku.

Ten kurs internetowy zawiera:

1h 48min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

Dla każego pracownika mającego trudności z pokonaniem rutyn lub chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym jak i prywatnym itp.

Opis kursu

Kurs „Nawyki” porusza problematykę zmiany. Gdy tylko czekasz na coś, to motywacja zawsze spada. Nie ma co czekać. Zacznij dziś zrobić nawet mały krok w Twoim celu. Lepszego momentu nigdy nie będzie. Z Twoimi nawykami pewnie jest podobnie. Też wiesz, że warto, ale tak naprawdę to wolałbyś ich nie zmieniać. Ale wiesz, co? LEPIEJ NIE BĘDZIE. Albo spróbujesz po raz 70 wprowadzić zmianę i w końcu ją zrobisz albo znowu będziesz sfrustrowany i niezadowolony. Satysfakcja zawsze jest po drugiej stronie i ukrywa się za naszym strachem. Lepszego czasu nie będzie! Za tydzień, gdy sobie ponownie powiesz, że Ci się nie udało, nie będzie lepiej. Jaki z tego wniosek? Zrób to w końcu, bo lepszego czasu na zmiany nie będzie!!! Serio!

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Tomasz Miler

Coach przedsiębiorców, Trener, Autor podcastu: “Kaizen Miracle”, Autor książki: “Kaizen jak osiągać wielkie cele małymi krokami”

Kursy online o podobnej tematyce

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat