TrenerzyMagdalena Kaczmarek

Trener Magdalena Kaczmarek

Magdalena Kaczmarek

Trener Skills-Arena, Praktyk

Zaobserwuj

Zawodowo trener biznesu, konsultant HR, doradca zawodowy. Od kilkunastu lat jest związana z wdrażaniem w organizacjach nowoczesnych rozwiązań HR i prowadzeniem szkoleń biznesowych. Głównym obszarem zainteresowań Magdaleny jest budowanie efektywności organizacyjnej poprzez rozwój kompetencji miękkich, menadżerskich i budowanie zaangażowania pracowników. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademię Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz Szkołę Trenerów Biznesu „Moderator” we Wrocławiu. Jest licencjonowanym użytkownikiem kwestionariusza MTQ 48 i MTQ Plus do badania odporności psychicznej. Realizuje procesy rekrutacyjne na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne w oparciu o badanie kluczowych kompetencji.

Pracuje głównie z menadżerami i pracownikami zajmującymi się obsługą klienta. Aby szkolenia przynosiły oczekiwane efekty ważne jest właściwe określenie celów rozwojowych, a także współpraca trenera z liderami odpowiedzialnymi za wprowadzanie zmian. O to dba podczas współpracy z klientem. Na sali szkoleniowej kluczowe dla niej jest zaangażowanie uczestników do swobodnego doświadczania i treningu.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Akademii Szefa w ramach projektu Skills-Arena.

Zakres szkoleniowy

Stres (jak sobie z nim radzić: pewność siebie, wyzwania, kontrola, zaangażowanie); Nastawienie (postawy życiowe i ich wpływ na sposób współpracy z innymi, zaufanie jako warunek efektywnej współpracy, kwadrat komunikacyjny, bariery komunikacyjne), nawyki.

Zadowoleni klienci

komputronik.jpglinea.pngpfeifer-langen.pngszwak-spolka.pngwerner-kenkel.jpgwokiss.jpgclab.png

Sprawdź moje kursy

Sprawdź warsztaty, które prowadzę