Skills-ArenaTrenerzy
Krzysztof Najdowski

Trener Krzysztof Najdowski

Krzysztof Najdowski
Krzysztof Najdowski
Krzysztof Najdowski

Trener Biznesu, Konsultant, Coach

Zawodowo od 2005 roku Trener, Konsultant, Coach w Xpand Niemcy. Posiada międzynarodowe doświadczenie w szkoleniach biznesowych. Autor i trener licznych programów szkoleniowych, m.in. „Wiarygodny Mówca”, „Nadaj Życiu Kierunek”, „Mowa Ciała w Prezentacjach”. Trener Kompasu Kariery. Swoją przygodę z webinariami rozpoczął w 2009 roku, mieszkając w Niemczech, do prowadzenia zajęć z zakresu komunikacji, prezentacji, kariery zawodowej, finansów. Krzysztof prywatnie to mąż i ojciec dwóch córek. Udziela się w działalności non-profit : Programy Rozwojowe dla Młodzieży.

Pracuje z klientami indywidualnymi z zakresu szkoleń „Mów i Prezentuj Online”, jak również z agentami i menadżerami firm ubezpieczeniowych. Od 2011 roku uczy innych w jaki sposób efektywnie wykorzystywać webinaria do edukowania, sprzedawania oraz doradzania. Napisał ponad 500 programów dla przeszło 10 000 uczestników. Pracował dla Klientów takich krajów jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Holandia, Szwajcaria oraz Tyrol.

Zakres szkoleniowy

Komunikacja, mowa ciała, wystąpienia publiczne, prezentacja, rozwój kariery. Krzysztof posiada Certyfikację z Career Direct (Konsultant Kariery) oraz prowadzi szkolenia z zakresu przywództwa i komunikacji.

Współpracował z

allegro_groupapartceneomondelezorangexpandikeaaptiveadscare-conceptgothaerdrew-technikamary-key