Skills-ArenaKariera
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Rzeszów, Polska
Pełen etat
Praca hybrydowa
Specjalista (mid/regular)
Umowa o prace
Proces rekrutacyjny zdalny

Zakres obowiązków

  • todo
  • Oferowanie usług Skills-Arena.
  • Zdalne pozyskiwanie klientów biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Umawianie spotkań oraz prezentacji dla handlowców.
  • Doradztwo w zakresie prezentowanych ofert.
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Skills-Arena.

Wymagania

  • todo
  • Komunikatywność, otwartość oraz zaangażowanie.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Dostrzeganie oraz reagowanie na potrzeby klientów.
  • Umiejętność korzystania z komputera oraz szybkie uczenie się nowych aplikacji.

Co oferujemy

  • todo
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Rozbudowany system bonusowy i prowizyjny.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Obniżone plany w pierwszych miesiącach pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju wewnątrz firmy.
  • Możliwość awansu, na podstawie realizacji zadań oraz osiągniętych wyników.
  • Pomocną dłoń na starcie.
  • Stały dostęp do szkoleń.
  • Różnorodne konkursy wewnętrzne.
  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę sportową.
  • Pracę hybrydową (z możliwością pracy zdalnie z domu).
  • Owocowe wtorki i słodkie czwartki w firmie.
  • Przyjazną atmosfera pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.