Skills-ArenaKariera
Praktykant / Praktykantka

Rzeszów, Polska
Pełen etat
Praca z biura
Bezpłatne Praktyki
Umowa o prace
Proces rekrutacyjny zdalny

Zakres obowiązków

  • Aktywne korzystanie z narzędzia CRM w celu zarządzania bazą klientów i działań sprzedażowych.
  • Świadczenie wsparcia dla zespołu Cold Call poprzez przygotowywanie materiałów, analizę danych oraz asystowanie w procesie pozyskiwania nowych klientów.

Wymagania

  • Status studenta na kierunkach takich jak zarządzanie, administracja lub pokrewne.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Komunikatywność i chęć nauki w obszarze obsługi klienta i sprzedaży.

Co oferujemy

  • Możliwość współpracy z młodym zespołem, gdzie stawiamy na rozwój osobisty i zdobywanie nowego doświadczenia.
  • Owocowe wtorki i słodkie czwartki jako małe przyjemności w trakcie pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie dbamy o dobrą komunikację i wsparcie koleżeńskie.