Skills-ArenaTrenerzy
Witold Sadecki

Trener Witold Sadecki

Witold  Sadecki
Witold  Sadecki
Witold  Sadecki

Trener Biznesu, Ekspert, Praktyk

Zawodowo od blisko 20 lat wspiera firmy, instytucje i organizacje w zakresie optymalizacji procesów biznesowych i ich cyfryzacji bazując na metodach lean management, podejściu procesowym czy zarządzaniu projektami. Witold to inżynier automatyki, naukowo zajmuje się tematyką transformacji cyfrowej oraz innowacyjnością procesową. Obecnie pisze pracę doktorską na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. To człowiek wielu zainteresowań, wielokrotny maratończyk, pasjonat wypraw offroadowych.

Jego domeną jest bazowanie na filozofii KAZIEN, zasadach lean management, zarządzaniu projektami i podejściu procesowym.

Specjalizuje się tematyką cyfryzacji procesów firmowych (digital lean), innowacyjnością procesową. Działa w zakresie podnoszenia jakości, wydajności i organizacji pracy, ograniczających koszty firm. Prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia, ceniony przez klientów i współpracowników za podejście zdroworozsądkowe i partycypacyjne.

Zakres szkoleniowy

Zakres szkoleniowy: zarządzanie projektami, zasady 5s, systemy sugestii, twórcze rozwiązywanie problemów. Posiadanie certyfikatów z zakresu mapowania procesów biznesowych metodą BPMN oraz LUQAM; balansowania linii produkcyjnych, metodyki Project Management

Współpracował z

allegro_groupapartceneoikeamondelezorangerr-donnelleysaint-gobain-adforssaint-gobain-sekuritfakrortckespritsingerexpanderneikoexpert-glasssatoes-systemsezam