Skills-ArenaTrenerzy
Sylwia Wiśniewska

Trener Sylwia Wiśniewska

Sylwia  Wiśniewska
Sylwia  Wiśniewska
Sylwia  Wiśniewska

Trener Biznesu, Manager

Zawodowo Trener i Manager. Od 14 lat entuzjastka energii, którą czerpie z sali szkoleniowej jednocześnie oddając ją w postaci wiedzy, którą dzieli się z uczestnikami. Wspierała firmy w budowaniu zaangażowanych zespołów i kultury komunikacji w wielopokoleniowych zespołach. Inicjatorka, autorka i koordynatorka projektu skierowanego do osób wracających na rynek pracy po chorobie nowotworowej. Optymalizowała procesy rekrutacji i sprzedaży. Wiedzę czerpie przede wszystkim z własnego doświadczenia. Z wykształcenia – pedagog, z pasji – trener.

Pracuje rozwojowo głównie z doradcami, liderami i kierownikami, nie tylko podczas szkoleń, ale także sesji 1:1. Plan działania opiera na podstawie uprzednio zbadanych potrzeb i dostosowuje do oczekiwań oraz zdiagnozowanych obszarów do pracy. Mocno wierzy w kapitał ludzki, a w czasie szkoleń stawia na doświadczenie i praktykę nabytych umiejętności.

Specjalizuje się w szkoleniach miękkich, badaniu kompetencji i tworzeniu planów rozwojowych pod określone stanowiska, audytach działań jakościowych i mapowaniu procesów rekrutacji, sprzedaży, jakości w obsłudze Klienta.

Zakres szkoleniowy

Skuteczna sprzedaż, Obsługa Klienta, Komunikacja w zespole ( Analiza transakcyjna, Feedback), Autoprezentacja, Budowanie zespołów, Inteligencja emocjonalna, Zarządzanie zmianą, Przygotowanie i prezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Współpracował z

allegro_grouppko-bpnocowanie-plempikvoice