Skills-ArenaTrenerzy
Michał Nykiel

Trener Michał Nykiel

Michał Nykiel
Michał Nykiel
Michał Nykiel

Trener Skills-Arena, Trener umiejętności (Excel), Coach w Centrum Kursów Komputerowych

Zawodowo trener oraz wdrożeniowiec Microsoft 365 oraz Windows Serwer. Całe życie zawodowe jest związany z branżą od IT a od 2010 roku prowadzi szkolenia z praktycznej obsługi pakietu Microsoft Office.

Specjalizuje się w szkoleniach na wszystkich poziomach zaawansowania z obsługi programów biurowych MS Office w szczególności MS Excel oraz Power Automate. Łącznie Michał zrealizował 15 tysięcy godzin szkoleniowych, podczas których przeszkolonych zostało ponad 8000 tysięcy osób. Podczas swoich szkoleń stawia na kontakt z grupą i praktykę, wiedzę przekazuję w sposób łatwy oraz przyjazny dla każdego uczestnika.

Zakres szkoleniowy

Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych (infrastruktura IT, rozwiązania serwerowe, praca zespołowa i zdalna, bezpieczeństwo IT w małych, średnich i dużych firmach); Excel Podstawowy i Zaawansowany (podstawy Excela, codzienna praca na Excelu, Dashboard, najciekawsze funkcje, tabele przestawne w analizie, Power Pivot, Power Querty, Power BI); Praktyczne zastosowanie Excela w pracy zawodowej.

Współpracował z

profesjasamsungtopigs-norsvinwaves-groupzabka

Sprawdź warsztaty, które prowadzę