Skills-ArenaTrenerzy
Artur Stefanowicz

Trener Artur Stefanowicz

Artur Stefanowicz
Artur Stefanowicz
Artur Stefanowicz

Trener Skills-Arena, Praktyk

Zawodowo szkoleniowiec, wdrożeniowiec, konsultant i coach. Źródło wiedzy czerpie z własnych doświadczeń i wieloletniej kariery biznesowej, a także obecnie prowadzonej działalności gospodarczej. Jest z wykształcenia ekonomistą, z zamiłowania marketingowcem, a z pasji trenerem. Certyfikowany coach w Noble Manhattan ICF. Asystent Dyrektora ds. Marketingu w Panta Plast, Dyrektor Handlowy w randzie Członka Zarządu w Cefarm Kraków, a przede wszystkim Kierownik Działu Szkoleń w DOZ.

Pracuje głównie z handlowcami i menedżerami. Stawia mocno na holistyczny rozwój i wierzy ogromnie w ludzki potencjał. Zawsze ważne jest dla niego zdanie uczestnika szkolenia i zaspokojenie jego potrzeb. Mając szerokie doświadczenie i wiedzę, Artur jest w stanie płynnie przejść z tematu sprzedaży do budowania misji lub formułowania zadań w systemach CRM. Wysoce ceni sobie pracę indywidualną, stąd tak dużo uwagi przykłada do rozwoju osobistego.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Akademii Sprzedaży i Obsługi Klienta w ramach projektu Skills-Arena. Poza tym realizuje szkolenia z tradycyjnego marketingu i merchandisingu. Asesor w procesie egzaminacyjnym procesu obsługi klienta w salonie, rozwój umiejętności handlowych, szkolenia dla nowo powstałych zespołów telemarketerów.

Zakres szkoleniowy

Obsługa klienta; Sprzedaż; Budowanie wartości organizacji; Zarządzanie zespołem; Procesy zarządzania i wdrażanie rozwiązań procesowych i HR; Procesy zakupowe i mechanizmy psychologiczne – kierujące kupującymi; Trains The Trainers, Rozwój kompetencji Menedżerskich.

Współpracował z

apteneodozigepamerydianolimppoczta-polska