Skills-ArenaKursy online
Negocjacje i finalizacja
Negocjacje i finalizacja

Negocjacje i finalizacja

Poznasz kluczowe narzędzia i techniki skutecznego negocjatora w duchu win-win. Dowiesz się, jak przygotować się na płaszczyźnie merytorycznej i psychologicznej do wielu sytuacji z klientem oraz jak budować długofalowe relacje w modelu partnerskim.

Czego nauczysz się podczas tego kursu online:

  • umiejętności prowadzenia rozmów negocjacyjnych w formule win-win,
  • uświadomienie sobie ważności etapu przygotowania się,
  • stosowania wybranych technik negocjacyjnych

Ten kurs internetowy zawiera:

2h 13min video

Quizy i zadania sprawdzające

Pliki i zasoby do pobierania

Certyfikaty ukończenia

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs online?

handlowcy, działy obsługi klienta, działy zakupów, wszyscy w roli menadżerów

Opis kursu

W ramach kursu „Negocjacje i finalizacja”, oprócz dawki praktycznej wiedzy, zobaczysz w zaimprowizowanych scenkach przykłady najczęściej popełnianych błędów negocjacyjnych, jak i dobre praktyki, które możesz wykorzystać w kontakcie ze swoimi Klientami. Brak przygotowania się do negocjacji to najkrótsza droga do porażki, dlatego na ten etap procesu kładziemy największy nacisk i to w dwóch płaszczyznach: merytorycznej, gdzie ważne są twarde parametry, liczby i matematyka handlowa, ale także na płaszczyźnie psychologicznej, gdzie umiejętność panowania nad emocjami własnymi i wpływania na emocje drugiej strony jest bezcenna.

Kurs „Negocjacje i finalizacja” pokaże Ci, że w świecie B2B, gdzie budowanie długofalowych relacji jest kluczem do sukcesu, bardzo ważne staje się podejście Stevena Coveya, który słowami „Każdy wygrywa, albo nici z interesu”, wyjaśnia i wprowadza nas w tajniki strategii, która może dostarczyć satysfakcji obydwu stronom. Jak to realizować w praktyce dowiesz się w części dotyczącej stylów negocjacyjnych. Mottem kursu „Negocjacje i finalizacja” są słowa Abrahama Lincolna: „Jeśli miałbym osiem godzin, aby ściąć drzewo, poświęciłbym sześć z nich na ostrzenie piły”. Mowa tu o etapie przygotowania i planowania swoich działań negocjacyjnych.

Zawartość kursu

Trenerzy w tym warsztacie

Waldemar Szymecki

Trener Skills-Arena, Trener, Negocjator, Interim Manager

Skontaktuj się z nami

Testuj kursy online za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.
Wybierz interesujący Cię temat