Skills-ArenaKariera
Key Account Manager

Kraków, Polska
Pełen etat
Praca hybrydowa
Specjalista (mid/regular)
Umowa o prace
Proces rekrutacyjny zdalny

Zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za zarządzanie kluczowymi klientami firmy, w tym negocjowanie warunków umów i skuteczne wdrażanie strategii sprzedażowej.
  • Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań.
  • Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie trendów i okazji sprzedażowych.
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemach CRM w celu efektywnego zarządzania informacjami o klientach.
  • Obsługa leadów oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych oraz prezentacja ofert.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym w obsłudze kluczowych klientów.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych na wysokim poziomie.
  • Skuteczność w osiąganiu wyników sprzedażowych.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność planowania.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obszarze pracy z kluczowymi klientami.
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie ceni się kreatywność i inicjatywę.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Pozapłacowe benefity pracownicze.