Skills-ArenaTrenerzy
Tomasz Antoszek

Trener Tomasz Antoszek

Tomasz Antoszek
Tomasz Antoszek
Tomasz Antoszek

Trener Skills-Arena, Mediator biznesowy, Dr nauk prawnych, Psycholog

Zawodowo trener biznesu w zakresie rozwiązywania konfliktów, mediacji, negocjacji i prawa prywatnego, psychologiem sporów, prawnik, mediator, negocjator, menedżer konfliktów, doktor nauk prawnych, Kierownik Katedry Prawa Prywatnego na Wydziale Psychologii i Prawa Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, sędzia międzynarodowych turniejów negocjacyjnych i mediacyjnych.

Pracuje jako mediator dla podmiotów gospodarczych, wykładowca, trener i szkoleniowiec, Prezes Wielkopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwiązywania i zarządzania konfliktem, negocjacji spornych i mediacji, prawa umów i komunikacji w sytuacji sporu.

Zakres szkoleniowy

Dobre Relacje, jako fundament zespołu (Znaki Rozpoznania), Motywacja i Motywowanie (praca metodą coachingu narzędziowego, potrzeby pracowników, spadek motywacji); Komunikacja budująca współpracę w sytuacjach trudnych; Dosprzedaż i negocjacje nastawione na współpracę; Narzędzia dla koordynatorów w ich codziennej pracy (branża logistyczna: umiejętność precyzyjnego ustalania zasad współpracy, asertywna odmowa, algorytm „od prośby do negocjacji”, praca z emocjami); Brygadzista Szefem (skuteczna komunikacja lidera).

Współpracował z

polskie-centrum-mediacjiwydzial-prawa-i-administracjidom-miediacyjny-antoszek-kaminska

Sprawdź moje kursy

Sprawdź warsztaty, które prowadzę