Skills-ArenaWarsztaty stacjonarne
Zwinne zarządzanie na odległość
Zwinne zarządzanie na odległość

Zwinne zarządzanie na odległość

6-12 osób

2-3 dni

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Menedżerowie operacyjni średniego i wyższego szczebla. Osoby, które chcą zwiększyć potencjał i zaangażowanie zespołu, którym zarządzają. Managerzy, którzy zarządzają ludźmi w regionie rozproszonym.

Opis warsztatów

Szkolenie ze zwinnego zarządzania pozwoli na zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z zastosowaniem zwinnych metodologii w zarządzaniu projektami i zespołami. Podczas szkolenia uczestnicy poznają filozofię Agile, takie jak Scrum czy Kanban. Stosowane są również interaktywne ćwiczenia, studia przypadków, dyskusje grupowe oraz praktyczne zastosowanie Agile w symulacjach projektowych. Zgodnie z filozofią Agile zwinne zarządzanie zachęca do samoorganizacji i tworzenia wielofukncyjnych zespołów. Uczestnicy, pod okiem trenera, będą współpracować ze sobą , dzieląc się swoją wiedzą by finalnie wspólnie podejmować decyzje.

Prowadzący

Mariusz Walczak

Trener Skills-Arena

Zainteresował Cię ten warsztat online?

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty. Może masz inne pytania odnośnie naszych wydarzeń? Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills-Arena.