TrenerzyMaciej Raczak

Trener Maciej Raczak

Maciej Raczak

Trener Skills-Arena, Strateg digitalowy i project manager, Wykładowca akademicki, Praktyk i badacz w zakresie neuroMarketingu

Zaobserwuj

Zawodowo zajmuje się Marketingiem od 20 lat pracując zarówno po stronie Klienta, jak i agencji. Od ponad 15 lat skupia się na projektach digitalowych.

Pracuje jako leader zespołów agencyjnych tworzących projekty digitalowe. W tym obszarze zajmuje się zarówno strategią, zarządzaniem projektami, jak i biznesowym kierowaniem zespołem agencyjnym. Maciej wykłada również na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na specjalizacjach Komunikac

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami digitalowymi oraz ich biznesowym i strategicznym planowaniu, a także w zaawansowanych badaniach behawioralno - neoroMarketingowych dotyczących decyzji zakupowych internautów oraz efektywności funkcjonalnej i komunikacyjnej layoutu serwisów internetowych.

Zakres szkoleniowy

Zagadnienia neuromarketingu (łączenie analiz eyetrackingowych z przewodnictwem skórnym i EEG mózgu); Projekty marketingowe i reklamowe w różnych obszarach; Digital marketing; Marketing online.

Zadowoleni klienci

kompania-piwowarska.jpgkulczyk-holding.jpgorlen.pngpg.pngskoda.jpgvolkswagen-polska.svgamica-wronki.svg

Sprawdź moje kursy