Trener Maciej Raczak

Maciej Raczak
Maciej Raczak
Maciej Raczak

Trener Skills-Arena, Strateg digitalowy i project manager, Wykładowca akademicki, Praktyk i badacz w zakresie neuroMarketingu

Zawodowo zajmuje się marketingiem od 20 lat pracując zarówno po stronie Klienta, jak i agencji. Od ponad 15 lat skupia się na projektach digitalowych. Posiada doświadczenie w pracy z GPT 3.0 i 4.0, których używa do tworzenia treści, czy prowadzenia researchu strategicznego. Pracował z MidJourney tworząc grafikę.

Pracuje jako leader zespołów agencyjnych tworzących projekty digitalowe. W tym obszarze zajmuje się zarówno strategią, zarządzaniem projektami, jak i biznesowym kierowaniem zespołem agencyjnym. Maciej wykłada również na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na specjalizacjach Komunikacja w biznesie, Marketing online oraz na studiach podyplomowych Digital marketing.

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami digitalowymi oraz ich biznesowym i strategicznym planowaniu, a także w zaawansowanych badaniach behawioralno - neoromarketingowych dotyczących decyzji zakupowych internautów oraz efektywności funkcjonalnej i komunikacyjnej layoutu serwisów internetowych.

Zakres szkoleniowy

Zakres szkoleniowy: Zagadnienia neuromarketingu (łączenie analiz eyetrackingowych z przewodnictwem skórnym i EEG mózgu); Projekty marketingowe i reklamowe w różnych obszarach; Digital marketing; Marketing online. Maciej chętnie opowiada o płaszczyznach wykorzystania AI w pracy codziennej w obszarze marketingu (tam gdzie są możliwe szerokie możliwości zastosowania). Ważnym elementem z zakresu są Metodologie zwinne (agile), ich adaptacja i wdrażanie w zarządzaniu projektowym, Strategiczne podejście do komunikacji digitalowej, Biznesowe podejście do projektów oraz wszelkiego rodzaju wsparcie egzekucyjne w zakresie wdrożeń digitalowych oraz planowania strategicznego w tym obszarze.

Współpracował z

kompania-piwowarskakulczyk-holdingorlenprocter-gambleskodavolkswagenamica

Sprawdź moje kursy