Wystąpienia publiczne i prezentacje

Wystąpienia publiczne i prezentacje

Biorąc udział w szkoleniu uczestnicy poznają i przećwiczą najważniejsze aspekty w prowadzeniu różnego rodzaju prezentacji.

Łukasz PustelnikMariusz WalczakMirosław Tarasiewicz
Trenerzy: Mirosław Tarasiewicz +2
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Rozwinięcie praktycznych umiejętności dotyczących prowadzenia wystąpień i prezentacji. Od teorii do praktyk

Wymagane doświadczenie

Sposobność lub obowiązek prezentowania oferty/raportów na forum większym niż 20 osób.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Dla wszystkich, którzy prezentują na spotkaniach projekty, usługi, wyniki, raporty. Użyteczny kurs dla każdego menadżera, team lidera czy projekt managera.

Opis warsztatu

Warsztaty "Wystąpienia publiczne i prezentacje" nauczą, że ważne jest zarówno to, co mówimy, jak i co robimy podczas prezentacji lub wystąpień - wewnętrznych czy na zewnątrz, przed klientami, jak i podczas nieoficjalnych spotkań towarzyskich. Trenerzy pracują na dowolnych tematach. Zajęcia prowadzone są w otwartej i bezpiecznej psychologicznie atmosferze współpracy "trener - uczestnicy". Wychodząc z warsztatów uczestnicy będą mogli powiedzieć "wiem już jak i nawet do sprawdziłem".

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Akademia Sprzedaży i Obsługi Klienta

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

10 godz 20 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Mirosław Tarasiewicz

Menedżer, trener, coach

Jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w kierowaniu organizacjami biznesowymi o różnej skali działania, jest praktykiem w zarządzaniu. Trener biznesu i coach, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachingu Moderator, posiada certyfikacje międzynarodowe w zakresie szkoleń in-person i online. Jest doktorem ekonomii w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Pracuje z menedżerami wyższego szczebla i zarządami firm. W swoich programach łączy techniki coachingowe, mentoringowe i szkoleniowe w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

coach

Mariusz Walczak

Trener biznesu, konsultant

Posiada doświadczenie w biznesie IT, w zarządzaniu projektami, aplikacjami mobilnymi, SCRUM, w social mediach oraz e-commerce. Od 9 lat dzieli się wiedzą, szkoli oraz prowadzę warsztaty. Posiada doświadczenie w Marketingu, prognozowaniu produktów, analizowaniu biznesu oraz w systemach raportowania. Dodatkowo od 23 lat zajmuje się zarządzaniem, coachingiem oraz rozwojem ludzi, a w szczególności, budowaniem zespołów.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe