Metody i narzędzia adaptacji pracowników

Metody i narzędzia adaptacji pracowników

Poznanie przez uczestników współczesnych wyzwań w zakresie adaptacji pracowników w okresie jego pracy w organizacji, od zatrudnienia, poprzez zmiany aż do zwolnienia.

Anna Krasnova
Trenerzy: Anna Krasnova
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie tradycyjnych i nowoczesnych metod i narzędzi adaptacji pracowników na podstawie dobrych praktyk

Wymagane doświadczenie

Brak

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Kierownicy, menedżerowie działów

Opis warsztatu

Warsztat "Metody i narzędzia adaptacji pracowników" umożliwia zidentyfikowanie, przez uczestników szkolenia, osobistych i organizacyjnych barier właściwego przeprowadzenia procesów adaptacji pracowniczej. Poznasz rolę, zadania i możliwości menedżera w zakresie adaptacji pracowników. Spotkanie z trenerem umożliwi rozwój umiejętności doboru i wykorzystania właściwych metod i narzędzi adaptacji dostosowanych do potrzeb różnych grup pracowników (nowych pracowników, powracających do pracy po dłuższej nieobecności, w okresie zmian organizacyjnych, czy pracowników odchodzących z firmy).

Często kupowane razem

Problem Solving

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 25 min

Rekrutacja

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 15 min

Derekrutacja

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

36 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Anna Krasnova

Dr nauk zarządzania, trener

Jest nauczycielem akademickim, naukowcem i trenerem. Doświadczenie w wymiarze ponad 2000 godzin dydaktyczno-szkoleniowych zdobyła przeprowadzając różnorodne zajęcia ze zróżnicowanymi grupami uczestników. Pracuje głównie z reprezentantami pokolenia Y i Z - z najmłodszymi i najbardziej wymagającymi przedstawicielami rynku pracy. Bada ich potrzeby i oczekiwania, uczy zawodu. HR-owca, a pracodawców przogotowuje do zarządzania takimi pracownikami. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu współczesnych metod rekrutacji i selekcji pracowników oraz budowania marki pracodawcy z wyboru.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe