Derekrutacja

Derekrutacja

Dowiesz się jak przygotować się i poprowadzić rozmowy zwalniające, z jednoczesnym zadbaniem o jak najlepsze relacje na przyszłość. Krótki i użyteczny kurs na trudne sytuacje liderskie.

Mateusz Hauk
Trenerzy: Mateusz Hauk
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów zwalniających z jednoczesnym docenieniem pracownika.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs

Dla liderów i managerów prowadzących rozmowy zwalniające bezpośrednio F2F oraz dla działu HR.

Opis kursu

Krótki kurs „Derekrutacja” przedstawia najważniejsze aspekty związane z zakończeniem współpracy z pracownikiem. Bez względu na to, czyja jest to decyzja, zawsze jest przestrzeń na rozmowę, która może być wartościowym podsumowaniem współpracy.

W trakcie kursu „Derekrutacja” pokazujemy najpierw jak nie prowadzić rozmów zwalniających. Następnie, przedstawiamy dobre praktyki wraz z algorytmem rozmowy zwalniającej, w której duży akcent prowadzony jest na obiektywną ocenę współpracy wraz z ofertą pomocy i kontraktowaniem potencjalnego ponownego kontaktu. „Derekrutacja” to interesujący kurs na zmienne czasy.

Zawartość kursu

PreQuiz

Intro - Zwalnianie pracowników

Zwalnianie pracowników - jak tego nie robić

Zwalnianie pracowników - o co warto zadbać?

Zwlanianie pracowników - rozmowa zwalniająca

Zwalnianie pracowników - algorytm prowadzenia rozmowy zwalniającej

Zakończenie

PostQuiz

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

;

Trenerzy w tym kursie

coach

Mateusz Hauk

Dr nauk społecznych, trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, coach

Jest trenerem biznesu i umiejętności interpersonalnych. Szkoleniami zajmuje się od 2005 r. Wspiera organizacje w planowaniu i skutecznym wdrażaniu zmian. Propaguje ideę „Zarządzania z ludzką twarzą”. Jest współautorem wielu dedykowanych programów rozwojowych dla liderów i menedżerów różnego szczebla, a także koordynatorem metodologicznym i trenerem wiodącym wielu akademii menedżerskich. Oprócz pracy szkoleniowej wspiera ludzi w kontakcie indywidualnym, realizując sesje coachingowe i konsultacje. W swojej pracy wykorzystuje metodologię coachingu narzędziowego, bazuje na ujęciu ericsonowskim i systemowym. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów rozwojowywych dla firm z branży produkcyjnej, logistycznej, finansowej, jak również w obszarze IT. Wspiera samoorganizujące się zespoły, pracujące w oparciu o metodologie zwinne (Agile SCRUM), jest certyfikowanym Scrum Masterem.

DerekrutacjaUmów demo

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Użytkownikami platformy mogą być pracownicy na każdym szczeblu organizacji: od specjalistów, przez kadrę managerską, po zespół zarządzający przedsiębiorstwem. Naszą działalność opieramy na współpracy B2B, a umowę o korzystanie z platformy podpisujemy z firmami i samorządami. Jeśli jako pracownik jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, zgłoś się do odpowiednich osób w swojej organizacji, którym chętnie zaprezentujemy ofertę.
Punktem wyjścia do powstania platformy były doświadczenia biznesowe oraz praktyki trenerskie naszego zespołu. Pozwoliło nam to stworzyć wszechstronny program szkoleniowy, który doskonali kompetencje na obszarach kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa. Przygotowaliśmy zarówno kursy kształtujące umiejętności miękkie (np. Akademia Szefa, Akademia Sprzedaży i Obsługi Klienta), jak i szkolenia specjalistyczne (Rekrutacja, Employer Branding, Wystąpienia Publiczne, Negocjacje, Digital w Marketingu, BHP Praktyczne, Lean Management czy Akademia Excel).
W Polsce jesteśmy jednymi z pionierów blended learningu, który łączy tradycyjne metody szkoleniowe z nowoczesnymi narzędziami do nauki zdalnej. Sięgając po nowoczesne technologie, dbając o wysoką jakość materiałów edukacyjnych oraz dostosowując program nauczania do obecnych potrzeb biznesu, wyznaczamy nowe standardy w branży szkoleniowej. Nasze kursy to pozytywne doświadczenie dla użytkowników i wysoka efektywność biznesowa dla firmy.
Ceny dostępu do platformy ustalane są indywidualnie z klientem. Koszt zależy od konkretnych potrzeb szkoleniowych firmy, liczby uczestników i tematu kursu. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem poprzez formularz w celu otrzymania dopasowanej oferty.
Oczywiście! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz i opowiedz mu o swoich potrzebach biznesowych. Znajdziemy dla Ciebie skuteczne narzędzie edukacyjne i umówimy się na prezentację możliwości naszej platformy. Spotkanie dostępne jest w formie online lub na żywo.
Najczęściej są to opcje dostępu na 3, 6 lub 12 miesięcy. Okres możliwości korzystania z platformy dostosowany jest do objętości i zakresu tematycznego danego kursu, tak aby użytkownik mógł spokojnie zrealizować cały program szkoleniowy.
Jeśli Twój pracownik lub zespół nie dokończy kursu w planowanym czasie, to istnieje możliwość wydłużenia okresu dostępu do platformy po wcześniejszych ustaleniach z opiekunem klienta.