Lider w IT

Lider w IT

Zdobędziesz najważniejsze umiejętności w zakresie komunikacji, delegowania i egzekwowania zadań oraz rozwiązywania różnego rodzaju trudnych sytuacji w codziennej pracy IT.

Łukasz PustelnikAdrian JanikJarosław GrabarczykDariusz StankoRafał Włosiński
Trenerzy: Rafał Włosiński +4
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Komunikacja nastawiona na współpracę
  • Delegowanie zadań
  • Asertywność
  • Świadomość roli lidera

Wymagane doświadczenie

Posiadanie zespołu min. 1 osoby do delegowania i egzekwowania zadań. uczestnikiem może być również kandydat lub PM

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Liderzy IT. Kierownicy projektów IT.

Opis warsztatu

Autorski, stacjonarny kurs "Lider w IT" rekomendujemy osobom, które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacji. W ramach kursu "Lider w IT", proponujemy skuteczny program z najważniejszymi podstawami wiedzy psychologicznej oraz solidne przećwiczenie kluczowych umiejętności z komunikacji i rozwiązywania sytuacji trudnych w realiach IT. Jak zarządzać zespołem developerów i frontendowców, jak komunikować oczekiwania i je egzekwować, jak rozmawiać o celach zogdnie z regułą "twardo dla zadań i miękko do ludzi" - wszystko w celu budowania pozycji lidera w zespole z jednoczesnym rozwojem umiejętności komunikacji społecznej.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Motywacja i motywowanie

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

3 godz 09 min

Nawyki

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 48 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Jarosław Grabarczyk

Psycholog, coach ICC, trener biznesu

Konstruuje i wspiera działania rozwojowe ludzi, którzy w różnych obszarach tworzą firmy i organizacje biznesowe. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z zakresu psychologii. W pracy korzysta ze swoich doświadczeń, jako praktyk biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Praca z ludźmi jest jego pasują, Od 5 lat prowadzi również terapię par oraz pracuje z osobami uzależnionymi. Pracuje głównie z menadżerami, oraz zespołami menedżerskimi, osobami zajmującymi się obsługą klientów. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii. Na warsztatach pracuje w oparciu o realne sytuacje i potrzeby Uczestników. Lubi łączyć pracę w oparciu o procesy grupowe z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi z obszaru moderacji. Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych.

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

coach

Adrian Janik

Psycholog, trener biznesu, przedsiębiorca

Jest trenerem biznesu, psychologiem, konsultantem i terapeutą organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Zajmuje się też wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne, oparte o coaching narzędziowy i symulacje. Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działaniami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzedzia i standardy obsługi klienta.

coach

Dariusz Stanko

Trener biznesu, coach, supervisor i opiekun klientów

Zawodowo jest trenerem biznesu, freelancerem współpracującym m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Centrum Szkoleń i Coachingu, Instytut Szefowania. Współtworzył, był współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu „KONTRAKT” w Warszawie. Jest też wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów) oraz na Collegium Witelona w Legnicy (Coaching we wsparciu psychologicznym). Pracuje z kadrą kierowniczą i top management w projektach coachingowych i szkoleniowych. Same warsztaty, coachingi i superwizje prowadzone są metodą obrazującą mocne strony oraz obszary do rozwoju uczestników biorących udział w procesie. Analizą tych obszarów jest zarówno wymiana doświadczeń, jak i wytycznymi do świadomego korzystania z indywidualnych umiejętności. Koncepcją, o którą opiera się metoda pracy jest cykl Kolba, zwanej Experiential Learning Model.

coach

Rafał Włosiński

Trener biznesu, konsultant HR, Manager Praktyk, Typolog osobowości

Zawodowo jest trenerem biznesu, konsultantem HR i typologiem osobowości. Jego dorobek zawodowy to 20-letnie doświadczenie w korporacjach, w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami. Duże znaczenie przykład do wartości w biznesie oraz zaangażowania współpracowników. Wspiera uczestników w rozwoju również kompetencji sprzedażowych. Doradza organizacjom i konsultuje zmiany strukturalne oraz kulturowe w organizacjach w zakresie HR. Wspiera indywidualny rozwój poprzez doradztwo dotyczące typologii osobowości. Jego domeną jest rozwój postaw i „miękkich” umiejętności z zakresu przywództwa i zarządzania, a także sprzedaży. Ważne dla niego jest aby uczyć podejścia z ludzką twarzą, które uruchamia i angażuje, a nie „łamie”. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządzania rozwojem współpracowników, a także pracy szkoleniowej ze specjalistami, kadrą operacyjną a także managementem.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe