Nawyki

Nawyki

Zapewne zdarzyło ci się przynajmniej raz pomyśleć w stylu “fajnie by było zacząć biegać lub lepiej zorganizować swoją pracę”? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele skutecznych sposobów wdrażania nowych nawyków znajdziesz właśnie tutaj.

Tomasz Miler
Trenerzy: Tomasz Miler
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Umiejętność zaplanowania, wdrożenia i utrzymania nowego nawyku.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs

Dla każego pracownika mającego trudności z pokonaniem rutyn lub chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym jak i prywatnym itp.

Opis kursu

Kurs „Nawyki” porusza problematykę zmiany. Gdy tylko czekasz na coś, to motywacja zawsze spada. Nie ma co czekać. Zacznij dziś zrobić nawet mały krok w Twoim celu. Lepszego momentu nigdy nie będzie. Z Twoimi nawykami pewnie jest podobnie. Też wiesz, że warto, ale tak naprawdę to wolałbyś ich nie zmieniać. Ale wiesz, co? LEPIEJ NIE BĘDZIE. Albo spróbujesz po raz 70 wprowadzić zmianę i w końcu ją zrobisz albo znowu będziesz sfrustrowany i niezadowolony. Satysfakcja zawsze jest po drugiej stronie i ukrywa się za naszym strachem. Lepszego czasu nie będzie! Za tydzień, gdy sobie ponownie powiesz, że Ci się nie udało, nie będzie lepiej. Jaki z tego wniosek? Zrób to w końcu, bo lepszego czasu na zmiany nie będzie!!! Serio!

Zawartość kursu

PreQuiz

Intro

LEKCJA 1 CO TO SĄ NAWYKI

LEKCJA 2 ILE TRWA BUDOWA NAWYKU?

LEKCJA 3 BUDOWA MÓZGU

LEKCJA 4 JAK SZUKAĆ SUKCESÓW

LEKCJA 5 JAK DZIAŁAJĄ MARGINALNE ZYSKI

LEKCJA 6 MODELOWANIA NOWYCH ZACHOWAŃ cz.1

LEKCJA 7 MODELOWANIA NOWYCH ZACHOWAŃ cz.2

LEKCJA 8 JAK TWORZYC NAWYKI?

LEKCJA 9 TWORZENIE MOŻLIWOŚCI

LEKCJA 10 TWORZENIE MOŻLIWOŚCI_PRZYKŁADY

LEKCJA 11 JAK WZMACNIAĆ TWORZENIE NAWYKÓW

Zakończenie

PostQuiz

Często kupowane razem

Stres

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 2 min

;

Trenerzy w tym kursie

coach

Tomasz Miler

Trener Biznesu, Mentor Liderów, Trener Komunikacji i filozofii Kaizen

Zawodowo jestem coachem menedżerów, trenerem komunikacji i marginalnych zysków. Jestem pasjonatem filozofi kaizen. Wiem, że kaizen i małe kroki działają w życiu i w biznesie. Kaizen mówi - wykorzystuj to co masz. Nie szukaj daleko, szukaj koło siebie. Pomagam znaleźć aktualne zasoby, dzięki którym menedżerowie i firmy zaczynają się szybciej rozwijać. Pracuję głównie z menadżerami i przedsiębiorcami. Pomagam budować zaangażowane zespoły w oparciu o zaufanie i bezpieczeństwo psychologiczne. Chcę, żeby jak najwięcej szefów firm (bez obaw i stresu mogło wyjechać na zasłużone wakacje - bez telefonu przy uchu. W pracy z menedżerami wykorzystuję badania Master Person Analysis (MPA). Badania pomagają jeszcze mocniej wykorzystać ich predyspozycje zawodowe.

NawykiUmów demo

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Użytkownikami platformy mogą być pracownicy na każdym szczeblu organizacji: od specjalistów, przez kadrę managerską, po zespół zarządzający przedsiębiorstwem. Naszą działalność opieramy na współpracy B2B, a umowę o korzystanie z platformy podpisujemy z firmami i samorządami. Jeśli jako pracownik jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, zgłoś się do odpowiednich osób w swojej organizacji, którym chętnie zaprezentujemy ofertę.
Punktem wyjścia do powstania platformy były doświadczenia biznesowe oraz praktyki trenerskie naszego zespołu. Pozwoliło nam to stworzyć wszechstronny program szkoleniowy, który doskonali kompetencje na obszarach kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa. Przygotowaliśmy zarówno kursy kształtujące umiejętności miękkie (np. Akademia Szefa, Akademia Sprzedaży i Obsługi Klienta), jak i szkolenia specjalistyczne (Rekrutacja, Employer Branding, Wystąpienia Publiczne, Negocjacje, Digital w Marketingu, BHP Praktyczne, Lean Management czy Akademia Excel).
W Polsce jesteśmy jednymi z pionierów blended learningu, który łączy tradycyjne metody szkoleniowe z nowoczesnymi narzędziami do nauki zdalnej. Sięgając po nowoczesne technologie, dbając o wysoką jakość materiałów edukacyjnych oraz dostosowując program nauczania do obecnych potrzeb biznesu, wyznaczamy nowe standardy w branży szkoleniowej. Nasze kursy to pozytywne doświadczenie dla użytkowników i wysoka efektywność biznesowa dla firmy.
Ceny dostępu do platformy ustalane są indywidualnie z klientem. Koszt zależy od konkretnych potrzeb szkoleniowych firmy, liczby uczestników i tematu kursu. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem poprzez formularz w celu otrzymania dopasowanej oferty.
Oczywiście! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz i opowiedz mu o swoich potrzebach biznesowych. Znajdziemy dla Ciebie skuteczne narzędzie edukacyjne i umówimy się na prezentację możliwości naszej platformy. Spotkanie dostępne jest w formie online lub na żywo.
Najczęściej są to opcje dostępu na 3, 6 lub 12 miesięcy. Okres możliwości korzystania z platformy dostosowany jest do objętości i zakresu tematycznego danego kursu, tak aby użytkownik mógł spokojnie zrealizować cały program szkoleniowy.
Jeśli Twój pracownik lub zespół nie dokończy kursu w planowanym czasie, to istnieje możliwość wydłużenia okresu dostępu do platformy po wcześniejszych ustaleniach z opiekunem klienta.