Komunikacja i Współpraca

Komunikacja i Współpraca

Kurs charakteryzuje się dynamicznym sposobem prowadzenia grupy przez trenera. Programy, które są stosowane oddziałują bezpośrednio zarówno na poziom wiedzy, jak i na postawy pracowników.

Łukasz PustelnikAdrian JanikJarosław GrabarczykDariusz StankoRafał WłosińskiWaldemar Szymecki
Trenerzy: Waldemar Szymecki +5
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Nabycie wiedzy w obszarach związanych z komunikacją na linii współpracownicy +- Klient.
  • Wzrost poczucia świadomości i mocy uczestników oraz pośrednio osobistej satysfakcji z pracy.

Wymagane doświadczenie

Minimum decyzyjności w praktyce, w pracy z zespołem. Staż nie ma znaczenia. Mile widziane podstawy wiedzy o komunikacji interpersonalnej (komunikacja werbalna i niewerbalna) oraz kultura języka.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Team Leader, Lider Zmian, Kierownik Zespołu, Naczelnik Wydziału, Brygadzista, Manager, Dyrektor, Właściciel firmy - każdy, kto ma w hierarchii, osoby bezpośrednio pod sobą, którym planuje, nadzoruje i ocenia ich pracę.

Opis warsztatu

Podczas szkolenia "Komunikacja i Współpraca" bazujemy na realnych sytuacjach wynikających z doświadczenia uczestników. Wierzymy, że wtedy jest większa energia i skłonność do rozwoju i zmiany. W pierwszej kolejności "zbieramy" trudne sytuacje, następnie analizujemy zachowania i najczęstsze problemy a na końcu szukamy rozwiązań dostosowanych do rzeczywistych potrzeb uczestników. Czasem żartujemy, prowokujemy, ale w bezpieczny psychologicznie sposób. Nie pouczamy uczestników, nie mówimy, co mają lub powinni zrobić. Pokazujemy i tłumaczymy z perspektywy wiedzy, opłacalność lub ryzykowność danego zachowania czy narzędzia.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Negocjacje i finalizacja

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 13 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Jarosław Grabarczyk

Psycholog, coach ICC, trener biznesu

Konstruuje i wspiera działania rozwojowe ludzi, którzy w różnych obszarach tworzą firmy i organizacje biznesowe. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z zakresu psychologii. W pracy korzysta ze swoich doświadczeń, jako praktyk biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Praca z ludźmi jest jego pasują, Od 5 lat prowadzi również terapię par oraz pracuje z osobami uzależnionymi. Pracuje głównie z menadżerami, oraz zespołami menedżerskimi, osobami zajmującymi się obsługą klientów. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii. Na warsztatach pracuje w oparciu o realne sytuacje i potrzeby Uczestników. Lubi łączyć pracę w oparciu o procesy grupowe z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi z obszaru moderacji. Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych.

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

coach

Waldemar Szymecki

Trener, negocjator, interim manager

Jest handlowcem i menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w korporacyjnych standardach pracy. Jako certyfikowany trener biznesu od 12 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze, wykorzystując autorskie metody i narzędzia rozwoju umiejętności zarządczych i handlowych. Jako aktywny negocjator oraz interim menedżer, wspiera przedsiębiorców w procesach negocjacyjnych zarówno w działaniach sprzedaży jak i zakupów. Pracuje głównie z menedżerami zespołów handlowych oraz sprzedawcami. Podczas prowadzonych warsztatów najważniejsze jest dla niego, aby uczestnicy poprzez realizację angażujących ćwiczeń mogli jak najlepiej przełożyć nabyte umiejętności na efekty biznesowe. Pracuje jako trener z grupami szkoleniowymi oraz jako coach w formule 1x1.

coach

Adrian Janik

Psycholog, trener biznesu, przedsiębiorca

Jest trenerem biznesu, psychologiem, konsultantem i terapeutą organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Zajmuje się też wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne, oparte o coaching narzędziowy i symulacje. Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działaniami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzedzia i standardy obsługi klienta.

coach

Dariusz Stanko

Trener biznesu, coach, supervisor i opiekun klientów

Zawodowo jest trenerem biznesu, freelancerem współpracującym m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Centrum Szkoleń i Coachingu, Instytut Szefowania. Współtworzył, był współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu „KONTRAKT” w Warszawie. Jest też wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów) oraz na Collegium Witelona w Legnicy (Coaching we wsparciu psychologicznym). Pracuje z kadrą kierowniczą i top management w projektach coachingowych i szkoleniowych. Same warsztaty, coachingi i superwizje prowadzone są metodą obrazującą mocne strony oraz obszary do rozwoju uczestników biorących udział w procesie. Analizą tych obszarów jest zarówno wymiana doświadczeń, jak i wytycznymi do świadomego korzystania z indywidualnych umiejętności. Koncepcją, o którą opiera się metoda pracy jest cykl Kolba, zwanej Experiential Learning Model.

coach

Rafał Włosiński

Trener biznesu, konsultant HR, Manager Praktyk, Typolog osobowości

Zawodowo jest trenerem biznesu, konsultantem HR i typologiem osobowości. Jego dorobek zawodowy to 20-letnie doświadczenie w korporacjach, w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami. Duże znaczenie przykład do wartości w biznesie oraz zaangażowania współpracowników. Wspiera uczestników w rozwoju również kompetencji sprzedażowych. Doradza organizacjom i konsultuje zmiany strukturalne oraz kulturowe w organizacjach w zakresie HR. Wspiera indywidualny rozwój poprzez doradztwo dotyczące typologii osobowości. Jego domeną jest rozwój postaw i „miękkich” umiejętności z zakresu przywództwa i zarządzania, a także sprzedaży. Ważne dla niego jest aby uczyć podejścia z ludzką twarzą, które uruchamia i angażuje, a nie „łamie”. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządzania rozwojem współpracowników, a także pracy szkoleniowej ze specjalistami, kadrą operacyjną a także managementem.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe