Excel - od poziomu podstawowego po zaawansowany

Excel - od poziomu podstawowego po zaawansowany

Każdy dobry menedżer powienien sprawnie korzystać z narzędzi analitycznych jakim jest Excel. Na tym kursie dowiesz się o wszytskich ważnych zagdanieniach związanych z danymi, ich segregowaniem i analizą.

Michał Nykiel
Trenerzy: Michał Nykiel
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Samodzielnie zbudowanie tabel z danymi, ich sortowanie, zmienianie formuł, tworzenie raportów i prezentacja danych
  • Zaawansowane formatowanie komórek i arkuszy
  • Tworzenie i analizowanie tabeli przestawnych w tym grupowanie, sortowanie i filtrowanie danych
  • Tworzenie wykresów za pomocą różnych danych i dostosowywanie ich wyglądu

Wymagane doświadczenie

Warsztat tworzony jest z myślą o grupie docelowej i pod nią dobierane są obszary główne na agendzie szkolenia. Ważnym warunkiem efektywności jest zbliżona umiejętnościami i znajomością Excela grupa uczestników. Warsztat poprzedzony jest zebraniem oczekiwań i przykładowych zadań z realiów uczestników. Rekomendowana forma 1 dzień + 1 doskonalący lub 4 x 4 godz.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Kurs skierowany do osób, którzy w codziennej pracy posługują się danymi, ich analizą i podejmowaniem decyzji na ich podstawie.

Opis warsztatu

Kurs excel realizowany jest w wersji stacjonarnej lub online pod kątem wybranych dla grupy uczestników zagadnień tak, aby zminimalizować efekt różnorodności grupy. W zależności od stopnia zaawansowania uczestnicy wraz z trenerem będą rozwiązywać zadania, tworzyc tabele i wykresy, udoskonalać umiejętności z analizy biznesowej, statystycznej, finansowej.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Akademia Sprzedaży i Obsługi Klienta

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

10 godz 20 min

Wystąpienia publiczne

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 55 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Michał Nykiel

Trener i wdrożeniowiec Microsoft 365, przedsiębiorca

Jest trenerem oraz wdrożeniowcem Microsoft 365 oraz Windows Serwer. Całe życie zawodowe jest związany z branżą od IT, a od 2010 roku prowadzi szkolenia z praktycznej obsługi pakietu Microsoft Office. Specjalizuje się w szkoleniach na wyższych poziomach zaawansowania z obsługi programów biurowych MS Office w szczególności MS Excel oraz Power Automate. Zajmuje się również przygotowywaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych takich jak infrastruktura IT, rozwiązania serwerowe, praca zespołowa i zdalna, bezpieczeństwo IT w małych, średnich i dużych firmach.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe