Brygadzista Szefem

Brygadzista Szefem

Nabędziesz i rozwiniesz najważniejsze kompetencje w obszarach związanych z przekazywaniem poleceń, dyscyplinowaniem i korygowaniem zachowań.

Łukasz PustelnikJarosław GrabarczykAdrian JanikDariusz StankoRafał Włosiński
Trenerzy: Rafał Włosiński +4
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Komunikacja
  • Delegowanie zadań
  • Egzekwowanie zadań
  • Rozwiązywanie sytuacji trudnych
  • Asertywność
  • Świadomość roli lidera zespołu

Wymagane doświadczenie

Posiadanie grupy, zmiany, zespołu, któremu zleca się pracę oraz ją egzekwuje. także grupa potencjalnych kandydatów na rolę lidera zmiany, zespołu to dobry kandydat do warsztatu. specyfika tego projektu to branża produkcyjno + magazyn i logistyka

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Brygadziści. Liderzy produkcji. Liderzy zmiany. Kierownicy produkcji.

Opis warsztatu

Dedykowany projekt rozwojowy "Brygadzista Szefem" to warsztaty stacjonarne, po którym uczestnicy będą sprawniej radzili sobie z presją podwładnych, oddzielając rolę "kolegi" i przełożonego" (także uwzględniając kwestię zmiany pokoleniowej na odpowiedzialnych stanowiskach), lepiej zrozumieją swoją rolę „między młotem, a kowadłem” oraz skuteczniej będą budować swoją rolę szefa zespołu według zasady "twardo do zadań, miękko do ludzi". W ramach kursu "Brygadzista Szefem", do szkolenia włączamy przełożonych brygadzistów, aby wszyscy mówili "jednym językiem" i rozumieli wzajemnie swoje działania. Dla Kierowników przewidziane jest szkolenie wprowadzające (1-2 dni) a dla Brygadzistów cykl 2+2 lub z ewentualną certyfikacją + 1. Razem kompleksowy program to ok 5-7 dni - do ustalenia zakres i intensywność działań oraz realia organizacji ciągłości produkcji po stronie Klienta

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Motywacja i motywowanie

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

3 godz 09 min

Nawyki

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 48 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Jarosław Grabarczyk

Psycholog, coach ICC, trener biznesu

Konstruuje i wspiera działania rozwojowe ludzi, którzy w różnych obszarach tworzą firmy i organizacje biznesowe. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z zakresu psychologii. W pracy korzysta ze swoich doświadczeń, jako praktyk biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Praca z ludźmi jest jego pasują, Od 5 lat prowadzi również terapię par oraz pracuje z osobami uzależnionymi. Pracuje głównie z menadżerami, oraz zespołami menedżerskimi, osobami zajmującymi się obsługą klientów. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii. Na warsztatach pracuje w oparciu o realne sytuacje i potrzeby Uczestników. Lubi łączyć pracę w oparciu o procesy grupowe z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi z obszaru moderacji. Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych.

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

coach

Adrian Janik

Psycholog, trener biznesu, przedsiębiorca

Jest trenerem biznesu, psychologiem, konsultantem i terapeutą organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Zajmuje się też wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne, oparte o coaching narzędziowy i symulacje. Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działaniami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzedzia i standardy obsługi klienta.

coach

Dariusz Stanko

Trener biznesu, coach, supervisor i opiekun klientów

Zawodowo jest trenerem biznesu, freelancerem współpracującym m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Centrum Szkoleń i Coachingu, Instytut Szefowania. Współtworzył, był współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu „KONTRAKT” w Warszawie. Jest też wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów) oraz na Collegium Witelona w Legnicy (Coaching we wsparciu psychologicznym). Pracuje z kadrą kierowniczą i top management w projektach coachingowych i szkoleniowych. Same warsztaty, coachingi i superwizje prowadzone są metodą obrazującą mocne strony oraz obszary do rozwoju uczestników biorących udział w procesie. Analizą tych obszarów jest zarówno wymiana doświadczeń, jak i wytycznymi do świadomego korzystania z indywidualnych umiejętności. Koncepcją, o którą opiera się metoda pracy jest cykl Kolba, zwanej Experiential Learning Model.

coach

Rafał Włosiński

Trener biznesu, konsultant HR, Manager Praktyk, Typolog osobowości

Zawodowo jest trenerem biznesu, konsultantem HR i typologiem osobowości. Jego dorobek zawodowy to 20-letnie doświadczenie w korporacjach, w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami. Duże znaczenie przykład do wartości w biznesie oraz zaangażowania współpracowników. Wspiera uczestników w rozwoju również kompetencji sprzedażowych. Doradza organizacjom i konsultuje zmiany strukturalne oraz kulturowe w organizacjach w zakresie HR. Wspiera indywidualny rozwój poprzez doradztwo dotyczące typologii osobowości. Jego domeną jest rozwój postaw i „miękkich” umiejętności z zakresu przywództwa i zarządzania, a także sprzedaży. Ważne dla niego jest aby uczyć podejścia z ludzką twarzą, które uruchamia i angażuje, a nie „łamie”. Posiada wieloletnie doświadczenie zarządzania rozwojem współpracowników, a także pracy szkoleniowej ze specjalistami, kadrą operacyjną a także managementem.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe