Zwinne zarządzanie na odległość

Zwinne zarządzanie na odległość

Podczas kursu poznasz nie tylko podstawowe zagadnienia związane z zarządzaniem. Poruszymy tematy dotyczące zwinnych narzędzi do zarządzania oraz roli komunikacji w Twoim zespole.

Mariusz Walczak
Trenerzy: Mariusz Walczak
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Wzmocnienie i uporządkowanie wiedzy z zakresu Agile Management
  • Pogłębienie umiejętności budowania efektywnych zespołów
  • Wypracowanie metod pomocnych do delegowania, monitorowania zadań na odległość oraz rozwoju ludzi

Wymagane doświadczenie

Minimum decyzyjności w praktyce, w pracy z zespołem. Staż nie ma znaczenia. Mile widziane podstawy wiedzy o komunikacji interpersonalnej oraz kultura języka.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Menedżerowie operacyjni średniego i wyższego szczebla. Osoby, które chcą zwiększyć potencjał i zaangażowanie zespołu, którym zarządzają. Managerzy, którzy zarządzają ludźmi w regionie rozproszonym.

Opis warsztatu

Szkolenie ze zwinnego zarządzania pozwoli na zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z zastosowaniem zwinnych metodologii w zarządzaniu projektami i zespołami. Podczas szkolenia uczestnicy poznają filozofię Agile, takie jak Scrum czy Kanban. Stosowane są również interaktywne ćwiczenia, studia przypadków, dyskusje grupowe oraz praktyczne zastosowanie Agile w symulacjach projektowych. Zgodnie z filozofią Agile zwinne zarządzanie zachęca do samoorganizacji i tworzenia wielofukncyjnych zespołów. Uczestnicy, pod okiem trenera, będą współpracować ze sobą , dzieląc się swoją wiedzą by finalnie wspólnie podejmować decyzje.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Mariusz Walczak

Trener biznesu, konsultant

Posiada doświadczenie w biznesie IT, w zarządzaniu projektami, aplikacjami mobilnymi, SCRUM, w social mediach oraz e-commerce. Od 9 lat dzieli się wiedzą, szkoli oraz prowadzę warsztaty. Posiada doświadczenie w Marketingu, prognozowaniu produktów, analizowaniu biznesu oraz w systemach raportowania. Dodatkowo od 23 lat zajmuje się zarządzaniem, coachingiem oraz rozwojem ludzi, a w szczególności, budowaniem zespołów.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe