Skuteczny Menadżer

Skuteczny Menadżer

Poznanie bazowych umiejętności menadżerskich, które przełożą się na praktykę w codziennej pracy uczewstników.

Dariusz Stanko
Trenerzy: Dariusz Stanko
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Nabycie umiejętności rozumienia i komunikowania swojej roli w zespole.
  • Przedstawianie swoich decyzji, z któymi będą utożsamiać się pracownicy bez uszczerbku na motywacji.
  • Stosowanie pozafinansowych motywatorów na pracowników.

Wymagane doświadczenie

Posiadanie grupy, zmiany, zespołu, któremu zleca się pracę oraz ją egzekwuje. także grupa potencjalnych kandydatów na rolę lidera zmiany, zespołu to dobry kandydat do warsztatu

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Warsztaty przygotowane są dla każdej osoby, która zarządza bądź będzie zarządzać grupą osób m.in. Team Leader, Lider Zmian, Kierownik Zespołu, Naczelnik Wydziału, Brygadzista, Manager, Dyrektor, Właściciel Firmy - każdy, kto ma w hierarchii osoby bezpośrednio pod sobą, którym planuje, nadzoruje i ocenia ich pracę.

Opis warsztatu

Warsztat porusza tematykę bezpiecznej i czytelnej komunikacji z pracownikami, poprzez nazywanie własnych intencji, powodów wdrażanych decyzji, czy też rozstrzygania i podejmowania trudnych decyzji. Bardzo istotnym dla menadżerów jest komunikowanie decyzji, wraz z radzeniem sobie z napotkanym oporem wśród pracowników. Warsztat pokazuje jak budować autorytet oraz egzekwować przydzielone zadania.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Motywacja i motywowanie

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

3 godz 09 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Dariusz Stanko

Trener biznesu, coach, supervisor i opiekun klientów

Zawodowo jest trenerem biznesu, freelancerem współpracującym m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Centrum Szkoleń i Coachingu, Instytut Szefowania. Współtworzył, był współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu „KONTRAKT” w Warszawie. Jest też wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów) oraz na Collegium Witelona w Legnicy (Coaching we wsparciu psychologicznym). Pracuje z kadrą kierowniczą i top management w projektach coachingowych i szkoleniowych. Same warsztaty, coachingi i superwizje prowadzone są metodą obrazującą mocne strony oraz obszary do rozwoju uczestników biorących udział w procesie. Analizą tych obszarów jest zarówno wymiana doświadczeń, jak i wytycznymi do świadomego korzystania z indywidualnych umiejętności. Koncepcją, o którą opiera się metoda pracy jest cykl Kolba, zwanej Experiential Learning Model.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe