Negocjacje i finalizacja

Negocjacje i finalizacja

Poznasz kluczowe narzędzia i techniki skutecznego negocjatora. Dowiesz się, jak przygotować się na płaszczyźnie merytorycznej i psychologicznej do wielu sytuacji z klientem oraz jak budować długofalowe relacje w modelu partnerskim.

Waldemar SzymeckiŁukasz Pustelnik
Trenerzy: Łukasz Pustelnik +1
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych
  • Uświadomienie sobie ważności etapu przygotowania się do negocjacji
  • Stosowanie wybranych technik negocjacyjnych

Wymagane doświadczenie

Samodzielność i/lub posiadanie minimalnego obszaru do decyzji co do zmiennych takich jak: cena, zakres, termin.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Handlowcy. Działy obsługi klienta. Działy zakupów. Wszyscy w roli menedżerów.

Opis warsztatu

Podczas warsztatów "Negocjacje i finalizacja" trener pracuje z grupami maksymalnie 14 osobowymi - co daje większy komfort uczestnikom, jak i utrzymanie warsztatowego charakteru szkolenia. Spotkanie umożliwia rozpoznanie różnic pomiędzy sprzedażą, a negocjacjami oraz zachowania i umiejętności skutecznego negocjowania. Uczestnicy przygotowują się do negocjowania, poznają techniki oraz twarde parametry negocjacyjne.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

coach

Waldemar Szymecki

Trener, negocjator, interim manager

Jest handlowcem i menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w korporacyjnych standardach pracy. Jako certyfikowany trener biznesu od 12 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze, wykorzystując autorskie metody i narzędzia rozwoju umiejętności zarządczych i handlowych. Jako aktywny negocjator oraz interim menedżer, wspiera przedsiębiorców w procesach negocjacyjnych zarówno w działaniach sprzedaży jak i zakupów. Pracuje głównie z menedżerami zespołów handlowych oraz sprzedawcami. Podczas prowadzonych warsztatów najważniejsze jest dla niego, aby uczestnicy poprzez realizację angażujących ćwiczeń mogli jak najlepiej przełożyć nabyte umiejętności na efekty biznesowe. Pracuje jako trener z grupami szkoleniowymi oraz jako coach w formule 1x1.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe