Motywacja i motywowanie

Motywacja i motywowanie

Podczas warsztatów zostaną poruszone problemy związane z motywacją. Czy da się zmotywować podwładnego? Rozwiniesz umiejętność prowadzenia interwencji w roli przełożonego w sytuacjach związanych z motywacją i motywowaniem.

Adrian JanikJarosław GrabarczykWaldemar Szymecki
Trenerzy: Waldemar Szymecki +2
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie kluczowych potrzeb pracowników, poznanie modelu Stanowisko-Kontekst-Interesy
  • Umiejętność oceny motywacji w zespole oraz dopasowanie interwencji do osoby
  • Umiejętność prowadzenia rozmów o motywacji pracownika, rozmowa z maruderem

Wymagane doświadczenie

Minimum półroczne doświadczenie na stanowisku kierowania zespołem.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Początkujący oraz doświadczeni liderzy, szefowie zespołów - od lidera do dyrektora.

Opis warsztatu

Dzięki warsztatom "Motywacja i motywowanie" poznamy kluczowe potrzeby pracowników, aby łatwiej stwarzać im warunki do ich zaspokajania oraz kluczowe mechanizmy komunikacji budującej współpracę. Poruszone zostaną problemy, pojawiające się w przypadku zaobserwowania spadku motywacji u podwładnego. Podczas zajęć prowadzone są treningi w grupie, jak i dyskusje na forum, w celu zebrania listy dobrych praktyk.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Lean Management

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 6 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Jarosław Grabarczyk

Psycholog, coach ICC, trener biznesu

Konstruuje i wspiera działania rozwojowe ludzi, którzy w różnych obszarach tworzą firmy i organizacje biznesowe. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z zakresu psychologii. W pracy korzysta ze swoich doświadczeń, jako praktyk biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami menedżerskimi. Praca z ludźmi jest jego pasują, Od 5 lat prowadzi również terapię par oraz pracuje z osobami uzależnionymi. Pracuje głównie z menadżerami, oraz zespołami menedżerskimi, osobami zajmującymi się obsługą klientów. Prowadzi warsztaty w oparciu o sprawdzoną wiedzę z obszaru psychologii. Na warsztatach pracuje w oparciu o realne sytuacje i potrzeby Uczestników. Lubi łączyć pracę w oparciu o procesy grupowe z jednoczesnym wykorzystaniem narzędzi z obszaru moderacji. Pracuje indywidualnie w procesach coachingowych.

coach

Waldemar Szymecki

Trener, negocjator, interim manager

Jest handlowcem i menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w korporacyjnych standardach pracy. Jako certyfikowany trener biznesu od 12 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze, wykorzystując autorskie metody i narzędzia rozwoju umiejętności zarządczych i handlowych. Jako aktywny negocjator oraz interim menedżer, wspiera przedsiębiorców w procesach negocjacyjnych zarówno w działaniach sprzedaży jak i zakupów. Pracuje głównie z menedżerami zespołów handlowych oraz sprzedawcami. Podczas prowadzonych warsztatów najważniejsze jest dla niego, aby uczestnicy poprzez realizację angażujących ćwiczeń mogli jak najlepiej przełożyć nabyte umiejętności na efekty biznesowe. Pracuje jako trener z grupami szkoleniowymi oraz jako coach w formule 1x1.

coach

Adrian Janik

Psycholog, trener biznesu, przedsiębiorca

Jest trenerem biznesu, psychologiem, konsultantem i terapeutą organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Zajmuje się też wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne, oparte o coaching narzędziowy i symulacje. Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działaniami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzedzia i standardy obsługi klienta.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe