Lean Management

Lean Management

Poznajmy czym jest Lean Management oraz jakie są rodzaje i przykłady marnotrastw. Jak organizować w organizacji szczupły proces, a przede wszystkim wprowadzić Cykl Ciągłego Doskonalenia PDCA.

Natalia Jażdzewska
Trenerzy: Natalia Jażdzewska
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie kluczowych potrzeb pracowników, poznanie modelu Stanowisko-Kontekst-Interesy
  • Umiejętność oceny motywacji w zespole oraz dopasowanie interwencji do osoby
  • Umiejętność prowadzenia rozmów o motywacji pracownika, rozmowa z maruderem

Wymagane doświadczenie

Minimum to pozycja lidera wybranych procesów w organizacji.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Liderzy i Team liderzy wszystkich działów w organizacji, tam gdzie KPI związane z efektywnością pracy są istotne.

Opis warsztatu

Celem warsztatów "Lean Management" jest zaprezentowanie podstawowych zasad danej tematyki. Prócz wiedzy teoretycznej przeprowadzana jest gra wśród uczestników, która zawiera kilka rund. Podczas gry, uczestnicy organizują przepływ procesu w najbardziej efektywny i skuteczny sposób. Z kolei pomiędzy rundami uczestnicy w oparciu o doświadczenia wdrażają usprawnienia i rozwiązują problemy z wykorzystaniem zdobytej wiedzy.

Często kupowane razem

Problem Solving

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 25 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Natalia Jażdzewska

Lean management, trener, praktyk i mentor

Zawodowo jest managerem, mentorem, tutorem Lean Management. Posiada doświadczenie w transformacji lean zarówno w produkcji, jak i usługach. Na swoim koncie ma liczne certyfikacje w Lean Management. W celu propagowania wiedzy w tej dziedzinie, założyła studia podyplomowe na Politechnice Opolskiej LEAN SIX SIGMA EKSPERT. Powołała też do życia wraz z przyjaciółmi Fundację LEAN EDUCATION, która rozwija umiejętności lean thinking wśród młodzieży 13-19 lat a także nauczycieli. Rozwija też swoją firmę SZKOŁĘ DOSKONALENIA - PATH, której głównym celem jest edukacja z Lean Management poprzez mentoring. Pracuje głównie z kierownikami średniego i wysokiego szczebla, angażując ich w realizowanie agendy transformacji LEAN ich organizacji. Prowadząc warsztaty, stawia na praktyczne ćwiczenia, wykorzystując do tego grywalizację, symulację, studium przypadku. Najwięcej satysfakcji sprawia jej indywidualna współpraca z osobami, które chcą rozwijać kompetencje w Lean Management.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe