Konflikty - dobre czy złe?

Konflikty - dobre czy złe?

Poznajmy definicję konfliktu - czy zawsze konflikt musi być zły? Sprawdźmy również asertywność, jako umiejętność kluczową w sytuacjach konfliktowych.

Łukasz PustelnikTomasz Antoszek
Trenerzy: Tomasz Antoszek +1
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie różnic między stawianiem granic, oczekiwaniami, a prośbą w sytuacjach trudnych
  • Intencja, ludzka twarz oraz zadawanie pytań

Wymagane doświadczenie

Minimum półroczne doświadczenie na stanowisku kierowania zespołem.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Początkujący oraz doświadczeni liderzy, szefowie zespołów - od lidera do dyrektora.

Opis warsztatu

"Konflikty zaczynają się szybciej niż myślisz!" - poznaj mechanizm projekcji i budowania negatywnego nastawienia. Podczas warsztatów poznamy narzędzia minimalizowania projekcji, odbędziemy ćwiczenia praktyczne. Dowiemy się również, jak działa komunikat "Ja", a komunikat "Ty" w praktyce. Budujemy przestrzeń do podejmowania działań w sytuacji konfliktowej, jak również przeprowadzimy doświadczenie grupowe w sytuacji konfliktowej, dzięki czemu wyciągniemy wnioski i zrobimy feedback z przeprowadzonych działań.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

Lean Management

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 6 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Tomasz Antoszek

Mediator biznesowy, dr nauk prawnych, psycholog sporów i konfliktów

Zawodowo trener biznesu w zakresie rozwiązywania konfliktów, mediacji, negocjacji i prawa prywatnego, jest psychologiem sporów, prawnikiem, mediatorem, negocjatorem, menedżerem konfliktów, doktorem nauk prawnych, Kierownikiem Katedry Prawa Prywatnego na Wydziale Psychologii i Prawa Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, sędzią międzynarodowych turniejów negocjacyjnych i mediacyjnych. Pracuje jako mediator dla podmiotów gospodarczych, wykładowca, trener i szkoleniowiec, Prezes Wielkopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.

coach

Łukasz Pustelnik

Trener biznesu, umiejętności sprzedaży i zarządzania

Trener i konsultant. Członek Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowany trener metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych „Psychologia w biznesie”. Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również „on the job training” z menadżerami i handlowcami.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe