Jak nie tracić czasu wg Kaizen?

Jak nie tracić czasu wg Kaizen?

Poznajmy właściwą identyfikację marnotrawstw, która przełoży się na zwiększenie efektywności w pracy i życiu prywatnym.

Tomasz Miler
Trenerzy: Tomasz Miler
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie zagadnienia LEAN, rodzajów marnotrastw oraz metod poszukiwania zmian.

Wymagane doświadczenie

Minimum półroczne doświadczenie na stanowisku kierowania zespołem.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Menedżerowie i zespoły.

Opis warsztatu

Uczestnicy warsztatu "Jak nie tracić czasu wg Kaizen?" poznają zagadnienia LEAN, rodzaje marnotrastw i metody poszukiwania zmian, które dają najwięcej efektów. Po szkoleniu uczestnik będzie potrafił zidentyfikować marnotrastwa w swojej pracy i życiu prywatnym oraz znaleźć usprawnienia. Podczas warsztatów poruszone zostaną tematy: ile kosztuje nas stracony czas oraz na co najczęściej go tracimy, co to jest proces oraz poznamy najczęściej spotykane marnotrastwa w firmie. Razem z trenerem wyznaczymy priorytety oraz poszukamy optymalizację, która da najwięcej efektów.

Często kupowane razem

Lean Management

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 6 min

Problem Solving

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

2 godz 25 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Tomasz Miler

Trener Biznesu, Mentor Liderów, Trener Komunikacji i filozofii Kaizen

Zawodowo jestem coachem menedżerów, trenerem komunikacji i marginalnych zysków. Jestem pasjonatem filozofi kaizen. Wiem, że kaizen i małe kroki działają w życiu i w biznesie. Kaizen mówi - wykorzystuj to co masz. Nie szukaj daleko, szukaj koło siebie. Pomagam znaleźć aktualne zasoby, dzięki którym menedżerowie i firmy zaczynają się szybciej rozwijać. Pracuję głównie z menadżerami i przedsiębiorcami. Pomagam budować zaangażowane zespoły w oparciu o zaufanie i bezpieczeństwo psychologiczne. Chcę, żeby jak najwięcej szefów firm (bez obaw i stresu mogło wyjechać na zasłużone wakacje - bez telefonu przy uchu. W pracy z menedżerami wykorzystuję badania Master Person Analysis (MPA). Badania pomagają jeszcze mocniej wykorzystać ich predyspozycje zawodowe.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe