Dosprzedaż i negocjacje nastawione na współpracę

Dosprzedaż i negocjacje nastawione na współpracę

Dowiesz się, jak poznać prawdziwe i ważne potrzeby klienta oraz jak proponować produkty i rozwiązania w sposób atrakcyjny dla klienta i zwiększający szansę na sprzedaż.

Adrian JanikWaldemar SzymeckiArtur Stefanowicz
Trenerzy: Artur Stefanowicz +2
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Poznanie narzędzi uzyskiwania rekomendacji i leadów do nowych klientów od zadowolonych partnerów.
  • Wiedza z zakresu odmawiania klientom, dbania o współpracę oraz negocjowania dobrych rozwiązań w sytuacji konfliktu stanowisk.

Wymagane doświadczenie

Samodzielność i/lub posiadanie minimalnego obszaru do decyzji co do zmiennych takich jak: cena, zakres, termin.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Handlowcy. Działy obsługi klienta. Działy zakupów. Wszyscy w roli menedżerów.

Opis warsztatu

Podczas szkolenia "Dosprzedaż i negocjacje nastawione na współpracę" dowiemy się, kiedy warto proponować klientowi "coś więcej", jak również przejdziemy wspólnie proces od proponowania do poznania. Warsztaty zostaną przeprowadzone w oparciu o symulację rozmów z klientem oraz o realne sytuacje uczestników. Przeprowadzone zostaną rozmowy telefoniczne lub online, na podstawie których, trener wraz z grupą będzie budował narzędzia/algorytmy, które pozwolą w przyszłości prowadzić tego typu rozmowy w sposób najbardziej optymalny.

Często kupowane razem

Akademia Szefa

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

13 godz 46 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Artur Stefanowicz

Przedsiębiorca, trener biznesu

Jest szkoleniowcem, wdrożeniowcem, konsultantem i coachem. Wiedzę czerpie z własnych doświadczeń i wieloletniej kariery biznesowej, a także obecnie prowadzonej działalności gospodarczej. Jest z wykształcenia ekonomistą, z zamiłowania Marketingowcem, a z pasji trenerem. Pracuje głównie z handlowcami i menedżerami. Stawia mocno na holistyczny rozwój i wierzy ogromnie w ludzki potencjał. Zawsze ważne jest dla niego zdanie uczestnika szkolenia i zaspokojenie jego potrzeb. Mając szerokie doświadczenie i wiedzę, jest w stanie płynnie przejść z tematu sprzedaży do budowania misji lub formułowania zadań w systemach CRM. Wysoce ceni sobie pracę indywidualną, stąd tak dużo uwagi przykłada do rozwoju osobistego.

coach

Waldemar Szymecki

Trener, negocjator, interim manager

Jest handlowcem i menedżerem z 20-letnim doświadczeniem w korporacyjnych standardach pracy. Jako certyfikowany trener biznesu od 12 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze, wykorzystując autorskie metody i narzędzia rozwoju umiejętności zarządczych i handlowych. Jako aktywny negocjator oraz interim menedżer, wspiera przedsiębiorców w procesach negocjacyjnych zarówno w działaniach sprzedaży jak i zakupów. Pracuje głównie z menedżerami zespołów handlowych oraz sprzedawcami. Podczas prowadzonych warsztatów najważniejsze jest dla niego, aby uczestnicy poprzez realizację angażujących ćwiczeń mogli jak najlepiej przełożyć nabyte umiejętności na efekty biznesowe. Pracuje jako trener z grupami szkoleniowymi oraz jako coach w formule 1x1.

coach

Adrian Janik

Psycholog, trener biznesu, przedsiębiorca

Jest trenerem biznesu, psychologiem, konsultantem i terapeutą organizacji. W ciągu ostatnich 12 lat zrealizował kilka tysięcy godzin warsztatowych dla menadżerów i zespołów. Zajmuje się też wsparciem indywidualnym w formie sesji coachingowych i konsultacyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje podejście praktyczne, oparte o coaching narzędziowy i symulacje. Pracuje głównie z menadżerami i liderami wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych, logistycznych, instytucjach finansowych i branży e-commerce. Samoorganizującym się zespołom pracującym w oparciu o metodologie zwinne (SCRUM), pomaga osiągać wysoką efektywność. Z działaniami wsparcia i customer service pomaga wypracowywać efektywne narzedzia i standardy obsługi klienta.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe