Problem solving

Problem solving

Podczas warsztatów dowiesz się co to jest Problem Solving i kiedy go wykorzystać. Poznasz role i funkcje w rozwiązywaniu problemów oraz narzędzia i kroki do wykonania w danym procesie.

Natalia Jażdzewska
Trenerzy: Natalia Jażdzewska
Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

Czego nauczysz się podczas szkolenia:

  • Identyfikowanie problemów. Nazywanie problemów,
  • Analiza i szukanie rozwiązań.

Wymagane doświadczenie

Minimum to kilkumiesięczne doświadczenie w swojej organizacji, aby móc analizować sytuacje i procesy.

Dla kogo przeznaczony jest ten warsztat

Kurs dedykujemy osobom, które chcą utrwalić wiedzę z tego zakresu, bądź nigdy wcześniej nie słyszały o Problem Solving.

Opis warsztatu

Problem Solving do ustrukturyzowane podejście do rozwiązywania biznesowych problemów w organizacji. Dzięki określonym ramom działania, technikom i narzędziom organizacje skutecznie eliminują problemy. W warsztatach "Problem Solving" na początku definiowany jest problem, zbierane są liczby, dane i fakty na temat istniejącego problemu, a następnie poszukiwane są przyczyny źródłowe, aby do nich zaadresować właściwe rozwiązanie. Warsztaty oparte są o realny problem wskazany przez klienta. Przed spotkaniem trenera z uczestnikami, następuje zebranie danych na temat problemu, który ma być rozwiązywany podczas warsztatów.

Często kupowane razem

Lean Management

Skala trudności:
dot
dot
dot
dot
dot

1 godz 6 min

;

Trenerzy w tym warsztacie

coach

Natalia Jażdzewska

Lean management, trener, praktyk i mentor

Zawodowo jest managerem, mentorem, tutorem Lean Management. Posiada doświadczenie w transformacji lean zarówno w produkcji, jak i usługach. Na swoim koncie ma liczne certyfikacje w Lean Management. W celu propagowania wiedzy w tej dziedzinie, założyła studia podyplomowe na Politechnice Opolskiej LEAN SIX SIGMA EKSPERT. Powołała też do życia wraz z przyjaciółmi Fundację LEAN EDUCATION, która rozwija umiejętności lean thinking wśród młodzieży 13-19 lat a także nauczycieli. Rozwija też swoją firmę SZKOŁĘ DOSKONALENIA - PATH, której głównym celem jest edukacja z Lean Management poprzez mentoring. Pracuje głównie z kierownikami średniego i wysokiego szczebla, angażując ich w realizowanie agendy transformacji LEAN ich organizacji. Prowadząc warsztaty, stawia na praktyczne ćwiczenia, wykorzystując do tego grywalizację, symulację, studium przypadku. Najwięcej satysfakcji sprawia jej indywidualna współpraca z osobami, które chcą rozwijać kompetencje w Lean Management.

Poznaj naszą ofertę

Testuj za darmo! Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin bezpłatnej prezentacji platformy szkoleniowej Skills Arena.

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 

+48 737 321 551

Umów darmową prezentację

*Pole obowiązkowe