TrenerzyMateusz Hauk

Trener Mateusz Hauk

Mateusz Hauk

Trener Skills-Arena, Trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, Konstultant, Coach, dr nauk społecznych

Zaobserwuj

Zawodowo trener biznesu i umiejętności interpersonalnych. Szkoleniami zajmuje się od 2005 r. Propaguje ideę „Zarządzania z ludzką twarzą”. Mateusz jestem współautorem wielu dedykowanych programów rozwojowych dla liderów i menedżerów różnego szczebla, a także koordynatorem metodologicznym i trenerem wiodącym wielu akademii menedżerskich. Oprócz pracy szkoleniowej wspiera ludzi w kontakcie indywidualnym, realizując sesje coachingowe i konsultacje. W swojej pracy wykorzystuje metodologię coachingu narzędziowego, bazuje na ujęciu ericsonowskim i systemowym. Od kilkunastu lat pracuje także w obszarze naukowym i dydaktycznym. Obecnie pełni funkcję adiunkta w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego.

Pracuje głównie z menedżerami i liderami. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów rozwojowych dla firm z branży produkcyjnej (w tym automotive), logistycznej, finansowej, jak również w obszarze IT. Wspiera samoorganizujące się zespoły pracujące w oparciu o metodologie zwinne (Agile, SCRUM), jest certyfikowanym Scrum Masterem (PSM1).

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Akademii Szefa w ramach projektu Skills-Arena.

Zakres szkoleniowy

Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w pracy (identyfikacja zachowania o charakterze mobbingu, reagowanie na niewłaściwe zachowania, wspieranie kultury bezpieczeństwa psychicznego); Planowanie i skuteczne wdrażanie zmian; Psychologia pracy (zadowolenie z pracy i motywacja do pracy).

Zadowoleni klienci

modivo.jpgmondelez-international.pngraben.pngrockwool.pngschattdecor.jpgsonoco.jpgswarovski.pngtruvant.jpgvattenfall.pngvolkswagen.svgvolt.pngamcor.jpgapator.pngastanet.jpgdb-schenker.pnggeberit.pngieak.webpinvest-bank.pngjost.pngmbank.jpg

Sprawdź moje kursy