TrenerzyŁukasz Pustelnik

Trener Łukasz Pustelnik

Łukasz Pustelnik

Co-founder, Skills-Arena, Trener Biznesu

Zaobserwuj

Zawodowo trener i konsultant. Wywodzi się z konsultingu i sprzedaży. Łukasz jest członkiem Polskiego Towarzystwa trenerów Biznesu oraz certyfikowanym trenerem metodologii DISC EVERYTHING. Jest wykładowcą na SWPS Poznań na studiach podyplomowych “Psychologia w biznesie”.

Pracuje głównie z menadżerami i handlowcami. Prowadząc warsztaty mocno dba o komfort psychologiczny uczestników szkolenia oraz realność i praktyczność zajęć. Jako zapalony sportowiec oraz instruktor narciarski uważa, że poza wiedzą i przyjazną atmosferą na szkoleniu tylko solidny trening i praca na realnych przykładach może wprowadzić na wyższy poziom. Praktykuje również “on the job training” z menadżerami i handlowcami.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Akademii Szefa, Akademii Sprzedaży i Obsługi Klienta w ramach projektu Skills-Arena.

Zakres szkoleniowy

Komunikacja i Współpraca; Wystąpienia Publiczne; Brygadzista Szefem (skuteczna komunikacja lidera); Obsługa Klienta i Sprzedaży Aktywnej; Techniki Sprzedaży i Negocjacji Handlowych.

Zadowoleni klienci

sony.jpgbausch-health.pngbmi-icopal.pngbudvar.pngemerson.pngFortaco.pnggatta.pngit-imagination.pngschwarzkopf-professional.pngskoda.png