TrenerzyDariusz Stanko

Trener Dariusz Stanko

Dariusz Stanko

Coach, Trener biznesu

Zaobserwuj

Zawodowo trener biznesu, freelancer współpracującm m.in. z: Coach.pl, Ośrodek Negocjacji KONTRAKT, Grupa Szkoleniowa Kontrakt-OSH, Training Partners, Westhill Consulting, Centrum Szkoleń i Coachingu, Instytut Szefowania. Dariusz współtworzył, był współwłaścicielem i wykładowcą w Polskiej Szkole Trenerów Biznesu „KONTRAKT” w Warszawie. Jest też wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (Negocjacje w biznesie i życiu społecznym), na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (Szkoła Trenerów i Coachów) oraz na Collegium Witelona w Legnicy (Coaching we wsparciu psychologicznym)

Pracuje z kadrą kierowniczą i top management w projektach coachingowych i szkoleniowych. Same warsztaty, coachingi i superwizje prowadzone są metodą obrazującą mocne strony oraz obszary do rozwoju uczestników biorących udział w procesie. Analiza tych obszarów jest zarówno wymianą doświadczeń, jak i wytycznymi do świadomego korzystania z indywidualnych umiejętności. Koncepcją, o którą opiera się metoda pracy jest cykl Kolba, zwanej Experiential Learning Model.

Specjalizuje się w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, mediacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, umiejętności sprzedażowych, menadżerskich i coachingu. Realizuje również szkolenia dla trenerów z zakresu prowadzenia szkoleń aktywnymi metodami warsztatowymi. Jestem aktywnym coachem, supervisor’em i opiekunem klientów. Posiadam też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w rozproszonej strukturze.

Zakres szkoleniowy

Szkolenia dla managerów (psychologiczne aspekty zarządzania, szef w roli negocjatora i mediatora realnych konfliktów, coachingowi styl zarządzania rozwojem personelu); Sprzedaż i obsługa klienta (niezbędnik handlowca w pozyskaniu klienta, trudny klient, sprzedaż usług B2B); Akademia Trenera (m.in. komunikacja interpersonalna w prowadzeniu szkoleń, badanie efektywności szkoleń, logika tworzenia warsztatów szkoleniowych, sztuka prowadzenia wykładu i prezentacji, trudne sytuacje w pracy z grupą w oparciu o zjawisku procesu grupowego); Komunikacja, asertywność, negocjacje; Brygadzista Szefem (skuteczna komunikacja lidera); Budowanie długofalowych relacji handlowych.

Zadowoleni klienci

saint-gobain.pngcarlsberg.pngendress-hauser.pnggalena.jpgmetrohouse.pngnestle.pngnovo-nordisk.pngPfizer_logo.svg.pngplay.pngpolsat.png